Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg ennyire nagy hibat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire nagy hibat kovettem el, hogy nem akar mar kibekulni?

Figyelt kérdés
a baratom szakitott velem, mert bevettem nyugtatokat es ittam ra alkoholt. azt mondja, hogy neki volt mar egy ilyen kapcsolata es 1 evig szenvedett egy honap miatt es nem szeretne, ha megint ez lenne. szerintem ez csak egy kifogas. megigertem neki , hogy nem csinalok tobbet ilyet, es be is tartanam, mert a fiu sokkal fontosabb. o nem hisz nekem:/ azt irja , hogy nem akar csalodni. nem szeret mar?
2014. szept. 6. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2014. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szeret...de van esze is
2014. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyértelmű én is dobtalak volna
2014. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hibát követtél el, olyan vagy, amit ő kerülni akarna.

Én is, nincs is ilyen ismerősöm, de nem tudom, hogy adnék-e arra, ha ígérne valamit.

2014. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán kérdés, hogy miért tetted? Miatta? Más dolog miatt? Mire akartad felhívni a figyelmet?

Figyelj, valószínűleg még fiatalok vagytok... Lehet,hogy vannak érzései, de megijedt. Nem akarja, hogy ez az ő vállát nyomja. Hogy övé legyen a felelősség, ha történik valami. Mert tudod, ezt akár érzelmi zsarolásként is érthette...

2014. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se kéne ilyen gyenge nő.
2014. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!