Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Playka kérdése:

Normális ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párommal négy éve vagyunk egyútt lassan. De én nem tudom , mindenki igy van ezzel hogy este meg imádom de másnapra általaban mindeg valami olyat mond vagy csinál hogy a pumpám fel megyen tole és legsyivesebben orditanek rá.De sohasem szolok semmit inkabb csak nyelek mident és mikor már nagyon ki vagyok akkor jonnek rám az éjszakai sirógorcsok amikor el dontom hogy el hagyom. De másnap megint folýtatódik tovább minden.Mi nem is tudunk seová ugy el menni hogy ne vesznénk ossze elote vagy kozben. Ezert egyutt nem is járunk sehová, csak a nagyon muszaly... Mindenki szokott igy lenni?

2014. szept. 6. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1x elég volt elolvasni és tudom is , h mi köztetek a hiba: A 0 kommunikáció... Oké, h nem ordítasz vele azonnal, de ez nem azt jelenti , h le kell nyelned a dolgokat és nem mondod el neki, h mi bánt. Ha problémád van, akkor előbb nyugtasd le magad, h tiszta fejjel tudj gondolkodni és h méregből nehogy olyat mondj amit nem akarsz, majd mond el neki, h mi zavar téged!
2014. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg a pároddal és ha nem javul a helyzet inkább hagyd el mert ez NEM NORMáLIS! és csak magadat teszed tönkre. jobb egyedül mint szar kapcsolatban
2014. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én próbaltam már százszor,mert midehol azt olvasi hogy komunikálni, komunikálni, komunikálni.De mikor modjam mikor egesznap nincs is alkalmam bele kezdeni a mondandomba mert soha nincs velem pedig itthon van a mukahelye. Este meg ha feljon ilyen 7-8 óra tajba akkor eszik,furdik, tvzik,alszik..Ha meg elkezdenem mondani akkor meg mondja hogy ne idegesitsem fel estere, vagy aludjak már, vagy jo film van tssst, vagy majd holnap...
2014. szept. 6. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem, h miért van veled, mert egy párkapcsolat nem erről szól, h csak egymással alszotok, hanem, h mit tudtok megbeszélni... Szerintem jobb lenne neked egy komolyabb pasit választanod, nem szabad a 4 évre hagyatkoznod. Tedd fel magadban a kérdést: Képes lennél boldogan leélni az életedet egy ilyen férfi mellett?- Oké, szögezzük le azért, h nincs olyan férfi, aki csak happy pillanatokat tud okozni, de olyan van, akivel le tudsz ülni és megbeszélni a gondjaidat, mint egy baráttal! Én mindig azt vallom, h a párom olyan legyen mint a legjobb barátom, akinek bármit elmondhatok és nem nevet ki érte, sőt bíztat!
2014. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már rég meghalt ez a dolog....

Nem beszélgettek, nincs közös program, nincs együttlét... magasról tesz a te problémáidra.

Mások ajándékkal, gyerekkel "ajándékozzák" a párjukat, ő meg sírógörccsel.

2014. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 év az sok idő, és a tapasztalat azt mutatja h a kapcsolatok 3-4 évnél tovább nem tarthatók fenn. ha igen, akkor ott mindenféle kavarás van a másik háta mögött.....
2014. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!