Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Feleségül akarlak venni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Feleségül akarlak venni, mert te vagy az igazi" Lehet ezt komolyan venni 3 hét után?

Figyelt kérdés

Brutálisan őszinte, megbízok benne, megvan a ritka összhang köztünk, de ez a mondata lesokkolt, amikor visszakérdeztem hülyéskedve, hogy mikor, akkor válaszolt, hogy akár most hétvégén, mert velem érzi, hogy megtalálta az igazit. És teljesen komolyan gondolta...

Oké, nem akarok még házasságot még évekig, de nem a pasikat kéne bilincsel az oltárhoz vezetni? Vagy lemaradtam valamiről?


2014. szept. 7. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan :D ez vicc :D amúgy kor?
2014. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most jót mosolyogtam.:)
2014. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak valahogy le akart nyűgözni, de ő sem gondolhatja komolyan.
2014. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én egy hónap után mondtam ezt. most két éve vagyunk együtt és jövőre lesz az esküvő.Komolyan veheted, de azért adjatok magatoknak időt.
2014. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha visz bejelentkezni, akkor igen:DD


Nálam is igy volt, így kezdődött. És tényleg vitt bár én kézzel-lábbal hadakoztam:D

Az is igaz, hogy mégegyszer nem mennék férjhez, ez tuti:D


Sok szerencsét:)

2014. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah és egy teljes langyos poharat ejtettem ki a kezemből a meglepetéstől:D
2014. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bunda :)
2014. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő ilyen nagyon fellángolós típus lehet.

Várd ki mit mond egy év után... Ha ugyan ezt, akkor <3

2014. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!