Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenőrizget vagy csak sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenőrizget vagy csak sok a véletlen egybeesés? Miért jön mindig oda ahol én vagyok?

Figyelt kérdés
Normális kapcsolatnak indult de mostanában már inkább szexkapcsolatnak nevezném ami köztünk van. Akárhova kimozdulok a barátnők mindig kiìrják facen hogy hol vagyunk. Nem az első eset hogy megjelenik pl abban a buliban, fesztiválon, fürdőben, strandon, akármilyen szabadtéri programon ahol én vagyok és engem keres. Meg ugye sokszor kérdez h hova megyek este v délutánonként. Szerelem nincs köztünk de azért valamilyen érzelmi kötelék igen, részemről szeretet és tisztelet. Egyébként a legutóbbi eset: úgy volt hogy ő egy teljesen másik szórakozó helyre megy a haverjaival, és én is máshova a barátnőimmel. A barátnőm facen bejelölt hogy hol vagyunk épp. Kis idő múlva ott termett és láttam hogy keresett valakit. Én láttam de nem mentem oda hozzá mert tömeg volt, de ő engem nem látott. Aztán felhívott és így találkoztunk ott. Ti mire vélnétek az ilyesmit? Ellenőrizget? Véletlenek sorozata? Vagy csak szimplán a társaságomat keresi néha?

2014. szept. 7. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírod nem tűnik véletlennek. Vele szoktatok-e bulizni? Mostanában többet jársz-e el? Ha igen, szerintem az nem esik neki jól. Beszéld meg a barátoddal, hogy úgy érzed ellenőrizget, neked nem esik jó, miért lett ilyen. A barátnőidet kérd meg, hogy téged ne jelöljenek meg a képen vagy a kiírásban.
2014. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit többet járok, de nem heti rendszerességgel. Szerintem se véletlen.
2014. szept. 7. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, ha a pasim megjelenik váratlanul, négy év után is imádok vele lenni....mi sem járunk ténylegesen, de szeretem nagyon.



ami veled történik az tényleg ellenőrzés, vagy inkább nyomakodás, mert ő szeret veled lenni... És azért érzed tehernek, mert nem szereted a fiút. Lehet, h le kellene zárnod az ügyet. Mond el neki, mert lehet, h nem látja tisztán, h ti nem vagytok egy pár.


Szerintem neked más emberkére van szüksége, csak nem akarsz szex nélkül maradni.

2014. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyikünk se szereti a másikat de ez nincs kimondva. Szeretünk egymással lenni, sokat beszélgetünk, értelmileg egy szinten vagyunk. Viszont a szex kettőnk közül inkább neki fontosabb.
2014. szept. 7. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny.
2014. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!