Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt akar bekavarni nálunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt akar bekavarni nálunk, vagy ez csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy barátnőm, aki a lányokat szereti. Hirtelen kitalálta, hogy ők attól a cégtől rendelnek ajtót ahol a barátom dolgozik. Mondtam hogy ok, felhívom megkérdezem mennyibe kerül. Mondott a barátom egy árat, a csajszi anyja elfogadta, hát onnan lesz megrendelve. (Más ezzel foglalkozó cégtől nem kértek még árajánlatot sem) Párom persze utálja ezt a lányt, mert a csaj sokszor furja őt (Azaz mindig tömné a fejem, h megcsal stb, de nem hiszek neki). Megbeszélték, hogy szerda délután vagy estefelé beszerelik nekik az ajtót, munkaidő után. Barátnőm tudta hogy, szerda késő délután mennénk nyaralni, de mégis ragaszkodik a szerdához, mert a jövőhét már "késő lenne".

Mivel szerda este 9kor már nem indulnánk el, gondolom marad a csütörtök reggel. De akkor ugye egy estével kevesebbet töltenénk kettesben. A nyaraló ahova mennénk egy ismerősé, tehát mindegy hogy szerda délután vagy csütörtök reggel megyünk. Úgy akartunk menni, hogy a közeli boltban (tesco vagy ilyesmi) be tudjunk vásárolni még, mert ugye 20.-a ünnep. Nem, a csajszinak szerdán kell az ajtó. Szerintetek direkt azért akarta a szerdát, hogy nekünk keresztbe tegyen. Párom mondta, hogy ő meg a kollégája szerelik be az ajtót, 1,5-2 óra max amennyi időbe telik, mert sietni akarnak haza. Barátnőm meg újságolta délután, hogy felhívta a barátomat, és szerdán mennek hozzájuk délután, és valószínűleg sokáig ott lesznek, mert sokáig tart azt az 1 ajtót beszerelni. Próbáltam vele normális lenni, de felidegesített. Többször próbált keresztbe tenni, mert ő már idősebb, tapasztaltabb. Félek, hogy teletömi a párom fejét hülyeségekkel, aki amúgy is elég féltékeny. tudom hog a párom nem fog neki hinni, de tudom hogy lesznek vitáink. Félek, a nyaralást is lemondja, mert ez a munka közbejött. :( Nem ez lenne az első, hogy a munka miatt mondta le a közös nyaralást. Szerintetek?


2009. aug. 17. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld me a pároddal a dolgot és oszd meg vele a gondolataidat hidd el veled fog egyetérteni és talán tudtok valamit tenni hogy mégis szerdán utazzatok :)
2009. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd mondom neki, de nem éretm hogy ez a csaj miért kavar be? :S Tudta jól, hogy készülünk nyaralni, idén sehol sem voltunk se külön se együtt, de ő pont szerdára kéri azt a qva ajtót.
2009. aug. 17. 18:15
 3/7 anonim válasza:

Érdekes, azt írod a barátnőd? Nekem egy ilyen barátnőm nincs, mármint aki azt mondja biztos megcsal a barátom. :D Ha vak lennék felvilágosítanának, de azért nem így.. :)

Szerintem egyszerűen féltékeny.. biztos csak a barátod? Nem akar tőled többet? Érthető lenne akkor, hogy keresztbe tesz..

Barátoddal tényleg érdemes megosztani a gondolataid..

Én mondjuk nem adnám fel.. induljatok el szerdán este.. maximum éjjel értek oda, gondolom autóval mentek, és mivel csak a tiétek lesz a nyaraló nem zavar senkit sem. :D Nem igaz? :D

Az óriás tesco-k meg éjjel-nappal nyitva vannak, max valami zacsis kenyeret vesztek, vagy kerestek egy szintén non-stop pékséget.. :)

Csomagolj csak be... és lepd meg a barátod, miközben az ajtót szereli.. barátnődtől is eltudsz köszönni, és szemmel is tudod tartani a párodat.. :)

Sok sikert! És ne hagyd magad. :D

2009. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig barátnő volt. De nem hiszem hogy rá akarna hajtani hisz a lányt nem a pasik érdeklik. :D

Csütörtök 20.-a, nem hiszem hogy szerda éjfélig nyitva lennének a Tesco és egyéb ilyen helyek.

2009. aug. 18. 10:54
 5/7 anonim válasza:

Azt írtam TŐLED többet.. :)

De akkor nem tudom. :D Én személy szerint, ha a párommal akarnám tölteni a hétvégét, tuti mindent megtennék az ügy érdekében. Bevásárlást megoldhatod, míg ő dolgozik, pl..

ezek apróságok.. de te tudod :)

2009. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, félreolvastam.

A helyzet az, hogy 4 napra könnyebb autóval bevásárolni menni, nekem nincs jogsim.

Megoldottuk úgy, hogy ma megyünk bevásárolni.

Gondolom 1 karton sör az alap (nem én iszom). :D

2009. aug. 18. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem barátnők...nekünk is gyakran próbáltak bekavarni, elég szánalmasak az ilyen emberek, te ismered a barátodat, a barátod meg téged! a barátod temelletted alszik, veled járkál az útcán, szal biztos h te szereted őt és ő is téged. ha tényleg szeret a barátod egy szavát se hiszi el a csajnak. hidd el ha nem szeretne nem veled lenne együtt hanem valaki mással, és ez fordított esetben is így van
2011. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!