Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán esek szerelembe, de akkor úgy érzem, hogy most azonnal meg kell szereznem magamnak a srácot.


Valószínűleg tetszem neki, de szegény egy tipikusan antiszoc teremtmény, nem tudok szolid módon kapcsolatba kerülni vele.


A határán vagyok annak, hogy lerohanjam, és elárasszam feltűnőbbnél feltűnőbb kérdésekkel: "Van barátnőd?" - "Nincs kedved eljönni az xy összejövetelre?" - "Téged láttalak azzal a csajjal?"...


Az egyik nagyon kedves - szintén fiú - barátom szerint ez csak elijesztené az illetékest, a kivárás taktikáját viszont nem tudom, és nem is akarok alkalmazni.


Srácok, titeket mennyire zavarna, ha ilyen módon kezdeményezne egy lány? Tényleg ijesztő? Mit tennétek a helyemben?


2014. szept. 7. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
eléggé visszataszító, már bocs
2014. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl egyértelmű lenne ezekkel a kérdésekkel a szándékod.. 23f
2014. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd magad kordában.:) Járj utána van-e barátja stb.
2014. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként másfél hete találkoztunk egy társaságban. Már a smárolás határán voltunk, pár napja pedig belájkolta kb. az összes fényképemet. Abszolút nem csajozós típus egyébként, de simán elképzelhető, hogy van barátnője.
2014. szept. 7. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyértelmű, ezeket a kérdéséket nekem is feltette egy csaj amikor 17(!) voltam, és nem esett le. :D

Engem nem zavarna, de ne ebből indulj ki, attól még, hogy 100 ból 100 ember azt mondja, hogy nem zavarná, simán lehet, hogy ő pont az az egy, akit igen(vagy épp fordítva). Ha magától nem kezdeményez, akkor egy próbát megér, a legrosszabb ami történhet, hogy nem változik semmi.

2014. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy furcsa lenne, ugyanakkor lehet pont ez kéne ahhoz, hogy tudatosuljon benne a tény, miszerint érdekel téged. Szerintem egy próbát megér, de azért ennyire ne direkt módon, mert megeshet, hogy tényleg elijeszted.
2014. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem riadnék el:) kifejezetten tetszene ha egy lány kezdeményezne:) én meg ugyan ez a típus vagyok csak pasiba bár a nők megrettenek tőle de volt mikor bevált:)
2014. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Paxel válasza:
jaja bírom az utolsó választ én is hasonló vagyok
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!