Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nektek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek milyen gyakran mondja a párotok, hogy szépek vagytok, milyen gyakran bókol nektek? Férfiak, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Kiváncsi volnék, hogy más kapcsolatakoban ez miképp szokott lenni. Nők, ti mennyire várjátok el? És ha elmarad, rosszul esik? Férfiak, ti azt is megmondjátok a párotoknak, hogy mi nem tetszik?

Köszönöm a válaszokat. :)



2014. júl. 24. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem általában minden nap mondja, de én sose hiszek neki! Mindig azt mondom hazudós :D

Persze jól esik ha mondja!

A párom el szokta mondani, mi nem teszik neki! Szerinte mi áll jó nekem.

2014. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is naponta vagy másnaponta szokott mondani valami bókot. Jól esik, ha hosszabb ideig nem hallanék ilyet tőle, akkor az zavarna azért. Én is meg szoktam mondani neki, hogy jól néz ki vagy ez-az tetszik rajta.
2014. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Napi szinten mondja (nem párom, hanem a férjem), de mikor együtt jártunk csak, akkor is így volt. Ilyenkor azt mondom hogy kamus, vagy hazudós:) Nem várom el, mivel tudom hogy nem vagyok se szép se szexi se semmi ilyen...nagyon távol áll tőlem.


Nekem megmondaná ha nem tetszene valami: pl csúnyán nézne és megjegyezné ha rózsaszín cuccot vennék fel, vagy befesteném a hajam, vagy műkörmöt rakatnék:D de ilyet nem tennék soha, szóval nem szól rám:)

2014. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát,én mindennap dicsérem a barátnőmet,jól esik neki de ő is jön a ne kamuzz már szöveggel és aztán jön az amit mindig várok hogy tééényleg?:D de én meg is mondom neki ha valami nem fasza
2014. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek én is naponta többször mondom, de sose hisz nekem, pedíg őszinte vagyok vele. Mindegy, attól még mondom, nem kötelességtudatból teszem egyébként se :)


Ő is szokott dícsérni, hogy milyen jó pasi vagyok, de ezt meg én tudom nehezen elhinni (annak ellenére, hogy tudom milyen őszinte egy természete van) letudom azzal, hogy mindegy, neki tetszek és kész.


Jobban esik, amikor olyanért dícsér, amit csináltam. Például megszerelem a villanyt vagy a gyerkőc biciklijét és szét ajnároz érte.


Egyszer mondtam neki, hogy szeretem a nagy fenekét. Amit így is gondolok, mert korábban sokat futott, szóval izmos-formás feneke van, de azért van neki. Ez nagyon nem tetszett neki és nem érdekelte, hogy nekem ez pont, hogy tetszik, mert szerinte teljesen normális méretű a feneke. Mindegy, kitartottam az álláspontom mellett, de azóta hanyagolom ezt.

2014. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igyekszem mindig csinos lenni ès àltalàban ha találkozunk meg is dicsér. Kb 4-5x találkozunk egy héten ès egy éve vagyunk együtt.

22/L

2014. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!