Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a pasimnak szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak szülinapjára, ha nem ismerem még olyan jól? Egyáltalán adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Pár hete járok egy sráccal, most lesz 22, és nem nagyon van ötletem, mit adjak neki. Nem szereti az édességet, úgyhogy az kiesett, hogy készítsek neki valami sütit. Kérdeztem, mit szeretne, de azt mondja ő nem vágyik ajándékra, meg nem fontos neki annyira ez a szülinapozás. Én mégis meg szeretném lepni valamivel, ti mit gondoltok? Értelmes válaszokat szeretnék, ilyet nem, hogy sz*pd le, stb. Köszi :)

2014. szept. 8. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Találj ki valami közös programot :)
2014. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy pólót vagy egy inget. az mindig jól jöhet. Vagy egy névre szóló törölközőt. Nyomtatásokat vállalnak már mindenre, legyen rajta fényképed egy csészén vagy párnán. Esetleg vehetsz neki egy jó vicces mintájú gatyát, amit jó esetben csak te látsz rajta.


44F

2014. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Jajj Apuci, ez nagyon gáááz! :)))
2014. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát vagy adj egy jóféle italt (díszdobozos Johnny Walker vagy hasonló). Esetleg a hobbijához kapcsolódó dolgot.
2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egy mélytorkos mindig bejön ...


De fizesd be magatokat egy kalandparkba, vagy színházjegy, stb. Nem kell mindig tárgyias ajándék, a közös élmény sokkal jobb!


Ezek a feliratos, fényképes cuccok, meg tényleg nagyon gázak :-P

2014. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ok, most ültem le, még nem este vissza 20-25 évet! Mindenkitől bocsánat!
2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ok, most ültem le, még nem estem vissza 20-25 évet! Mindenkitől bocsánat!
2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apuci, de aranyos vagy :)
2014. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Apuci69:

Majdnem egyidősek vagyunk, de nekem is gáz :-P és a hátam borsódzik az ilyenektől ...

2014. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket, most elképzeltem, hogy adok neki egy bögrét, amin én vagyok. :D Szerintem se jönnének be neki ilyen neves dolgok, de azért köszi a válaszokat. :D
2014. szept. 8. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!