Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a pasimnak szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak szülinapjára, ha nem ismerem még olyan jól? Egyáltalán adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Pár hete járok egy sráccal, most lesz 22, és nem nagyon van ötletem, mit adjak neki. Nem szereti az édességet, úgyhogy az kiesett, hogy készítsek neki valami sütit. Kérdeztem, mit szeretne, de azt mondja ő nem vágyik ajándékra, meg nem fontos neki annyira ez a szülinapozás. Én mégis meg szeretném lepni valamivel, ti mit gondoltok? Értelmes válaszokat szeretnék, ilyet nem, hogy sz*pd le, stb. Köszi :)

2014. szept. 8. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ami ünnepekhez köthető volt eddig nálunk: Én barátomnak eddig vettem fényképtartót a közös fényképünkkel (aranyos, szívecskés, de nem túl nyálas), sütöttem Neki szív alakú tortát, márkás (adidas, nike) pólót vettem, péniszgyűrűt, DVTK-s sálat és felsőt, különböző szexi és viccesebb boxert pár db-ot, csináltam romantikus vacsit, csináltattam "neves bögréket", amik szív alakúak voltak és egybe lehetett őket tenni plusz az egyik bögrén szívben az én nevem volt, a másikon az övé, akkor "Szeretlek" párnát, most pedig rendeltem a kedvenc együttese oldaláról egy pulóvert, ami nagyon jól áll rajta! :) A póló mindig jól jön, meg esetleg a pulóver, farmer, ezek mindig "fogyó" eszközök :D Legközelebb csináltatok Neki fényképes macit, amin a mi fényképünk van :) Egyébként anyósomnak vettem fehér sütőkesztyűt és rányomtattattam: A legjobb konyhafőnök! :D Apósomnak pedig olyan bögrét, aminek rajta volt egy autós fényképe, és rá volt írva: A legmenőbb apósnak! :D Szerintem nem volt ciki egyik sem, poén volt és nevettünk rajta és a barátomnak is csináltatni fogok pólót, valami vicceset :D
2014. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ő szerintem falnak menne, ha bármi ilyesmit csináltatnék, vagy akár csak 1 szivecske is előkerülne valamin. :D Nem igazán szereti az ilyesmit és nem is igazán tudom elképzelni hozzá. :D
2014. szept. 8. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!