Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha nekem a kisebb mellű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a kicsit törékenyebb,vékonyabb testalkatú lányok,akiknek kisebb a mellük is,szerintetek ez baj?

15/l/bi


2014. szept. 9. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a kisebb mellű lányok tetszenek, bár nekem nem kicsi.


19/L

2014. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem az a baj.
2014. szept. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
8%
Inkább az a baj, hogy a lányok tetszenek. Ha már úgyis biszex vagy,azaz teljesen mindegy, miért nem maradsz meg a fiúknál?
2014. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj, miért lenne baj? A te ízlésed. Nekem pl fiú létemre akármilyen furcsa is, sose számított a mellméret, vagy a fenék. Kb majdnem az összes lánynak kicsi volt a melle akikkel randiztam, az egyetlen barátnőmnek meg óriásiak voltak akivel összejöttem. De nem ez alapján válogatok.
2014. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj?
2014. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor hozzá teszem a kérdésemhez,hogy azok az emberek hozzanak a nagy bánatos p*icsába,akiknek nem tetszik az,hogy én milyen vagyok! Nem azt kérdeztem,hogy baj ha a lányokhoz vonzódom,hanem azt amit odafent olvastál! A második és harmadik válaszoló meg egy homofób nyomi,le se fogom sz*arni amit írtak!!! (bocsánat a dúrva szavakért,de nem bírom az ilyen embereket! és elnézést kérek a normális válaszolóktól!)
2014. szept. 9. 15:09
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen az ízlésem fiúként
2014. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
a 3.válaszoló egy paraszt!!!!
2014. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PearlDiver ***** válasza:

Kérdező, egyrészt ne háborodj fel, mert a végén még valaki megvádol azzal hogy nem vagy toleráns. Ne légy homofóbfób!

És ha belegondolsz, mi értelme van ennek a kérdésnek? Azt kéred, ne mondjanak rólad véleményt, de a kérdésed mégis azt sugallja, hogy a kismellű lányok nem olyan jók. Szóval szerintem vagy ne kérdezz ilyet, vagy fogalmazz óvatosabban.

2014. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdésemet azért tettem fel,mert általában mindenki a nagy mellekre bukik,és furcsának találtam,hogy én nem,nemakartam ezzel senkit megbántani,mindössze annyi volt a cél,hogy megtudjam azt,hogy ez normális és,hogy vannak e így mások is.
2014. szept. 10. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!