Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magamat jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat jobban hogy most nincs párom?

Figyelt kérdés
Amikor kapcsolatom volt mindig alkalmazkodnom kellett másokhoz. Most hogy interneten se ismerkedek már sokkal jobb a hangulatom, legalább nem ér csalódás. Igaz az zavar hogy még érintetlen vagyok. L/22
2014. szept. 9. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
mert nem kell alkalmazkodnod.
2014. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere elveszlek feleségül. És még jobban fogod érezni magad. Vagy nem.:D
2014. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, csalódás nélkül sokkal jobb.
2014. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is jobban éreztem magam egyedül. Nem is költöztem eddig össze senkivel, pedig én már 27 vagyok.
2014. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert eddig büdös bunkókkal voltál
2014. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert eddig sosem volt igazi nagy lángoló szerelmes kapcsolatod, ha egy ilyennek vége lesz, akkor már rosszul fogod érezni magad egyedül... Az meg alapból rossz hozz állás, hogy nem csalódom, mert akkor sosem találjátok meg az igazit, keresni és harcolni kell, még ha sok sebet is kapunk közben.
2014. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22 év alatt hozzád se értek? :O
2014. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szexuálisan még senkivel se voltam együtt.
2014. szept. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!