Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szeretlek, de magamat jobban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek, de magamat jobban. " Érzetétek már ezt? Komoly helyzetekre gondolok.

Figyelt kérdés
Szóval nem olyanra, hogy egy süti van egy tányéron és betolod a párod elől, mert h neked kell :) :D
2013. febr. 15. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit adhatnál még egy kis segítséget hogy mire is gondolsz.
2013. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy harmonikus kapcsolatban nem veszítesz magadból sem, nem érzed azt, hogy a másikról szólna minden, te pedig nem vagy elég boldog. Az rendben van, hogy a saját érdekeit, boldogságát mindenki fontosnak tartsa, ennek így is kell lennie, de ez egy kapcsolatban is megmaradhat, ha jól működik.


Persze, ha nem jól értelmeztem a kérdésed, sorry :)

2013. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, éreztem már ilyet, de nem épp így fogalmaznám meg

"szeretlek, de annyira nem, h feladjam magam érted"

2013. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 3. válaszoló értette a kérdésemet, de ettől függetlenül köszi a válaszokat! :)


Arra gondoltam, hogy éreztétek-e már azt az érzést, hogy hiába szerettek valakit, valami már túl sok tőle, és hiába szeretitek szívből, magatokat jobban becsülitek annál, mintsem hogy többet nyeljetek vagy még inkább feladjátok magatokat vagy az életeteket a másik iránt. Ilyen példa lehet hogy szeretsz valakit, az megüt, és hiába a szerelem, jobb szakítani, mintsem tűrni és nyelni.

2013. febr. 15. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel hedonista vagyok, nekem nem sokat jelentenek mások, max az élvezet amit adni tudnak (mindegy hogy ez most valami jó kaja, potyapénz, egy jó beszélgetés vagy valami komolyabb légyen-e...)


Magamat sem kedvelem ahogyan másokat sem. Az egyetlen dolog amiért érdemes élni - az élvezetek. Minden más sz*r, unalmas és rideg. Élet értelme = élvezeteket megélni, minden időben mindig, a lehető legkevsebb fájdalommal vagy erőfeszítéssel.

2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!