Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok milyen fiúkba szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen fiúkba szeretnek bele?

Figyelt kérdés
Mondjuk jóképű ,izmos,magas ,de ezek csak vonzóak ,milyen személyiségbe szeretnek bele?
2014. szept. 9. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
magabiztos és nem sóvárok a nők iránt hanem simán jól érzi magát, kiegyensúlyozott, ha ügyes vagy akkor tudod manipulálni a nőket vannak erre módszerek ;D
2014. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Személy szerint mindig rosszba :)
2014. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint a környék legnagyobb bunkójába szoktak.
2014. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A jóképű pasikba... Más lehetőség nincs, max a pénz.
2014. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 4. téved, első voltam de miért csak 47% ig hasznos a válaszom? nem tudto csajozni és nem hiszitek el hogy a külső az csak nagyon kis százalékban számít? persze ha e miatt egyéb értékeidet nem tudod megmutatni akkor az nem a csaj izlésén fog múlni, nyilván változni kell hogyha eddig nem sikerült csajozni, mert akkor valamit elrontottál, esetleg tudok segiteni annak aki ír nekem privátban, de higgyétek el nem a külső számít, jó ha nagyon szélsőséges az alakod vagy az öltözködésed akkor hátránnyal indulsz de ha beszélgetsz egy csajjal akkor már nem számít a külső mert ugye szóba áll veled, utána meg rajtad múlik hogy hogy kevered a lapokat, és egy hosszútávú kapcsolathoz a külső amúgy is nagyon kevés, mert attól hogy jól néz ki még lehet egy elmebeteg vagy kibirhatatlan ember... szóval akinek nem megy esetleg nem is csajozott igazán vagy csak 1-2 x bebukta az ne jelentsen ki ilyen dolgokat mert bármilyen csajt meglehet szerezni, viszont ha az nem jön össze akkor is mindig lesz másik :) én sem nézek ki valami jól és mégis modell csajokkal is ismerkedtem és mindig akadnak udvarlóim, természetesen lányok/nők :D csak nem a gép elött kell ülni hanem kimozdulni, gyakorolni,élni :) 20/F
2014. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, nagyon sok lány saját maga nyilatkozza azt neten is, meg élőben is, hogy külsőre(!) helyes, jóképű pasikat tud csak maga mellé elképzelni! Nem csak a tizenéves lányok, hanem a huszonévesek is!
2014. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen? és ki dönti el hogy ki a helyes és ki a ronda? mert lehet szerintem egy csaj ocsmány a haverom szerint meg gyönyörű.. ízlések és kotonok :D , az meg hogy milyennek lát az tőled is függ, nyilván ha csak fotón lát vagy távolból figyel akkor csak egy kép vagy de ha már beszélsz vele akkor teljesen más kép alakul ki benne rólad :) velem is volt hogy egy csajt tök átlagosnak láttam és kicsit sem vonzott, aztán odaült mellém és beszéltünk, aztán utána többször és egyre szebbnek láttam minél inkább megismertem és beleszerettem, habár azóta utjain külön váltak de minig van másik szóval nem kell sóvárogni főleg ha csak barátnőt keresel , aki nemet mond az nemtéma :) én is csak helyes ,aranyos , szép lányokkal jövök össze, akik SZÁMOMRA azok, vannak akiknek pl a dagik jönnek be és számukra az a szép /nekem mondjuk pont nem :D / szóval ezt csak azért mondják hogy igényesnek és nehezen elérhetőnek látassák magukat, vannak technikák amikkel teljesen lehet a lányokat manipulálni :D de tényleg és el tudod így velük hitetni tudat alatt hogy te vagy az egyetlen jó választás számukra és te kellesz nekik, persze ehez sokat kell gyakoroloni és ismerned kell önmagad és tudnod kell változtatni :)
2014. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!