Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyéjszakás kalandból több lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandból több lehet?

Figyelt kérdés
volt már olyan egyéjszakás kalandotok,hogy több lett belőle?hogyan?
2010. jan. 18. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én felkerestem a srácot, mert nagyon megtetszett a nyitottsága. Megbeszéltünk egy "normális" randit, és 4 évig voltam a párja. :)
2010. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:)

remélem nekem is minden jól fog alakulni:S

ez lesz az első alkalom és szeretném,ha több lenne belőle:)

2010. jan. 18. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! (1.voltam)
2010. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jan. 18. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nos én sose járnék egy olyan csajjal akit ágybavittem szinte semmi ismeretség után. Nem elítélem ezekez a kalandokat mert én is élek vele hanem olyan csajban nem tudnék megbízni aki tudom h tett már ilyet vagy velem vagy akárki mással... 18F
2010. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt már olyan h csak 1 éjszakásnak indult és meg is történt, nekem eszembe se jutott volna járni a sráccal, de ő azt mondta, hogy szeretné ha több lenne és mivel eléggé bejött a srác ezért bele mentem és 11 hónapig együtt voltunk:) szóval minden lehetséges csak annyi kell hozzá, hogy mindkét fél akarja, hogy több legyen.
2010. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

már 2 éve ismerem ezt a srácot és régóta akar velem randizni.most,hogy igent mondtam rá rögtön kérdezte,hogy mikor szexelünk.tudja,hogy szűz vagyok és nem vagyok olyan ,hogy bárkivel elmennék.csak ő már tapasztaltabb ,mint én meg rögtön rátért a szexre...

én viszont szeretem és nem akarom,hogy csak egyetlen éjszaka legyen:S

2010. jan. 18. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
csak leakar fektetni ... ne legyél már ennyire kishitű.. lefektet és elhagy
2010. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt hogy 1éjszakás kalandból 2éjszakás lett XD
2010. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem is randiztatok, de már a szexet kérdezi, akkor sajna csak az kell neki. Ha ismer régóta, és tudja, hogy szűz vagy, akkor igazán lehetne figyelmesebb azzal, hogy nem sietteti a dolgot. Jó nagy f.sz!
2010. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!