Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy focista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy focista fiúval, és ha igen kivel?

Figyelt kérdés
Én Fernando Torressel, Maro götzével, Marco Reussal, Mesut Özilell, Sergio Ramossal, Geard Piquéval.

2014. szept. 9. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Torres, Manuel Neuer, Michael Ballack
2014. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyelled, hogy gyermekes férjekre csorgatod a nyálad? A felüket ismerem csak, de ők mind foglaltak!
2014. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Torres, Manuel Neuer, Michael Ballack, de nem járnék, csak egy körre odaadnám a testem nekik.
2014. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cristiano ROnaldo, NEymar,Ljungberg, (anyám az a csávó gyönyörű!)Pique ééééés még sokáig sorolhatnám :D


Zidane és BEckham(oké ők már kiöregedtek de akkor is)

2014. szept. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
*Götzével
2015. jan. 26. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem...nem jönnek be a focisták :D
2016. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!