Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire taszít titeket, ha egy fiú pattanásos? Járnátok vele?

Figyelt kérdés

17 éves leszek és kb2,3 éve küzdök pattanásokkal, ami aztán szépen kihatott az önbecsülésemre... Túl vagyok már kozmetikuson, különböző szappanon, krémeken, de semmit sem használnak.

Nem a legdurvább eset, de épp elég hogy szarul érezzem magam miatta. Hátamon, arcomon, mellkasomon vannak.

Tehát a kérdés az, ha megláttok egy ilyen fiút akkor már nem is jöhet szóba? Még akkor sem, ha ezt leszámítva bejön nektek?


2014. aug. 31. 00:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, és tiszta ragya a pofám. Nem hogy ismerkedni nem merek, de még a lányokra sem merek ránézni. A fejem mindig lehajtva tartom az utcán.
2014. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nekeem is vannak pattanásaim így nem zavarna

Amúgy nekem bőrgyógyász írt fel rá valami krémet az használ

2014. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, én nőként voltam nagyon erősen pattanásosodó, ilyen a bőröm, kész, 25 éves korom után kezdett normalizálódni, de ha pl. sós mogyorót vagy pisztáciát eszek, másnapra most is kipattogok, de már nem olyan csúnya, mint régebben volt. Majd alakul még, nem leszel örökre ilyen, ez egy ilyen időszak, utána még lehetsz nagyon dögös pasi, ha ez a korszak lemegy, utánam is jobban megfordulnak a férfiak most már. :-)
2014. aug. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem pl. semmi problémám nincs azzal, ha egy fiún van néhány pattanás, majd elmúlik. Ebben a korban ez elég gyakori. Nálam az a fontos, hogy egy fiú ápolt és igényes legyen. Egyébként bőrgyógyász tud rajta segíteni.
2014. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha nem érzed cikinek, hogy valamiféle alapozót, korrektort használj, az AVON-nak van egy gyógyhatású korrektorstiftje, nekem az bevált az ilyen bőrhibákra, nem csak elrejti, segít regenerálódni, úgy néz ki, mint az ajakbalzsam, csak ez másra való (bár hamarabb fedeztem volna fel, de lehet, hogy az én kamaszkoromban még nem is volt ilyen). Nekem se kozmetikus se bőrgyógyász nem tudott jót adni (vagy nem fizettünk eleget...).
2014. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát én még jó Avonos terméket nem találtam, mind gagyi, csak megetetik az embereket... én is bőrgyógyászt javaslom
2014. aug. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha nem nagyon durva bőrgyógyászati eset (értsd kb az arc teljes felülete ragyás) akkor nem zavarna egyáltalán. nem tudom, engem tényleg soha nem taszított, volt olyan fiú, aki tetszett is, pedig neki is sok pattanása volt aztán... igyál sok vizet amúgy és figyelj kajálásra, hátha segít és vegyél alapozót vagy korrektort. :) de szerintem az hülye, aki ilyenen leakad. ha meg jóképű vagy hidd el, véleményem szerint ez nem sokat változtat.
2014. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem baj, nekem is voltak és bőrgyógyász segített. Ha a fiú is meg akar szabadulni tőlük, akkor én is hozzá küldöm.

L

2014. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok. Igen, talán a bőrgyógyász az utolsó mentsváram, ott még nem jártam. De azt megfogom mondani, hogy gyógyszert ne adjon csak valami mást. Nem szeretnék mellékhatásokat. Ha az se használ, akkor nem tudok mit tenni csak várni.
2014. aug. 31. 01:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem krémet írt fel a bőrgyógyász
2014. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!