Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőmet szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmet szeretem, de mással vagyok. Ti mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az exemmel 4 évig voltunk együtt,ő volt nekem az első mindenben.Nagyon oda voltunk egymásért de neki elég rossz a természete volt és sokat veszekedtünk,és a végére teljesen tönkre ment a kapcsolatunk.végül szakítottunk.Azóta neki is volt egy másik pasija akivel már nincs együtt,és egy ismerősöm azt mondta hogy miután szét mentek azóta folyton rólam beszél hogy még mindig szeret.Az én mostani barátnőm nagyon rendes,tényleg kevés ilyen lány a mai világban,de valahogy még se vagyok szerelmes belé,és ami a legrosszabb hogy én is úgy érzem hogy a volt barátnőmet szeretem még.Ti mit tennétek a helyemben?

20/f

Köszi a válaszokat.


2014. szept. 10. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell a jó, ? Nem. Kell a rossz? Kell.

Szakíts a mostani barátnőddel. Írtad hogy rendes lány, ha mást szeretsz miért hülyíted?

2014. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:

Szakíts a mostani barátnőddel, mert nem érdemli ezt.

Jöjjetek össze újra az exeddel, mert hiányzik a megszokás. Szexeljetek agyba-főbe, mert akkor legalább nem kell beszélni, régi problémákat újra megpróbálni megoldani.

Majd néhány hét/hónap múlva jöjj rá hogy nem változott semmi, ugyanúgy nem működik, menjetek szét újra és akkor talán rendberakod magad, mielőtt túl korán elkezdesz szédíteni egy szegény ártatlan lányt.

2014. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jól megvagyunk a mostani barátnőmmel,így nehéz a döntés,szeretem de nem vagyok szerelmes.De nem akarom hogy miattam szenvedjen.Nem tudom mit tegyek,de köszi a válaszokat.
2014. szept. 10. 12:02
 4/4 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy nem vagy szerelmes belé és ennyi. Meg kell hogy értse. Egy kapcsolat építőköve csakis a szerelem lehet. Ha ez nincs akkor semmi sincs.
2014. szept. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!