Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, Soha nem mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Soha nem mutassam ki, hogy érzek iránta? MAradjak rideg és tartozkodó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy az elején a fiúk elkezdenek osromolni és addig-addig próbálkoznak míg elkezdek vmit érezni irántuk és amikor azt mondom hogy hiányoznak meg és azt hiszik, hogy beléjük szerttem ELTÜNNEK.

Látom bennük is hogy eltűnt a láng.



#nem-mutatom-ki
2014. szept. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy semmiképp ne veled jöjjön össze, akkor igen.
2014. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha egy csaj akivel össze akarok jönni pár hónap után azt mondja hogy szerelmes belém akkor kevés nálam boldogabb ember lenne a világon. :)
2014. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak nehogy egy olyan pasival hozzon össze a sors, aki ugyanúgy utálja a magukat megjátszó, érzéketlen tuskónak tettető nőket, mint én.

Volt már, hogy emiatt dobtam nőt. PErsze, uitána jött a "valójéban nem ilyen vagyok", meg "nem úgy gondoltam" duma. Én erre azt mondom: egy értelmes, érett kapcsolatot ne trükközésre alapozzunki, hanem őszinteségre.

Persze, a te dolgod. A probléma forrását inkább abban látnám, hogy milyen "férfiak" között keresgélsz.

2014. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne maradj rideg és tartózkodó, de engem is rendszerint akkor szoktak elhagyni. Tudom miről beszélsz. Szerintem berezelnek a "felelősségtől" vagy nem tudom. Vagy nem jó palikat fogsz ki, olyanokat, akik nem gondolják komolyan és ezért elszaladnak. (én is unom már, hogy nem lehetek boldog, de mindent megteszek értük, ők meg jól érzik magukat) Ne mutasd ki túl korán.
2014. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!