Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte megcsalt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte megcsalt egy csajjal! Megpróbáltam megbocsájtani, de már nekem nincs sok bizalmam felé! SAJNOS! Sokszor kételkedek vajon igazat mond-e?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, aki oda járt suliba, ahol ő lakik! ÉS mondta,hogy bemegy szétnézni miújság ott!Mondom jó! Aztán kiderült,hogy az a csaj iszonyat tetszik neki! Most reggel arra ébredtem,hogy vmi hang kérdezte,hogy SZTED MIÉRT MENT BE AZ ISKOLÁBA?? azóta ezen gondolkozok..pont akkor járt bent a suliban,mikor majdnem megcsalt! nagyon egybevág.Rákérdeztem,de aztmondta nincs hozzá köze! Az a baj, hogy nem tudok neki hinni :\'(

Mit tegyek ? Nagyon el vagyok keseredve! Mi lehetett az a hang egyáltalán!Egy isteni sugallat? Segítsetek! 19/L


2009. szept. 15. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
nem Isteni volt hanem Angyali. Semmit ne tegyél, most már tudod hogy ő sem az igazi pasi...manapság őszinte embert nem fogsz találni csak elvétve véletlenül.
2009. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Sztem meg hülye vagy. Bizony előfordul, hogy az embernek a barátnője mellett is megtetszik egy másik lány, de ez nem jelenti azt, hogy bármit is tett volna. Ez a hang meg valószínűleg csak a te fejedből pattant ki, mert nagyon szeretnéd azt hinni hogy megcsalt, amikor igazából semmi valós alapod nincs rá. Sztem inkább először magadban kéne szétnézni, jó alaposan, aztán kitalálni mindenféle hülyeséget! Olyan nincs, hogy "majdnem megcsalt", ha majdnem megcsalt, akkor nem csalt meg!
2009. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg ne a pasidat faggasd mert annak úgyse lesz jó vége!Inkább környékezd meg a másik csajt és próbáld tőle megtudni volt-e valami,és próbál elzavarni a pasidtól azt a csajt mert lehet ha bejön a csajnak a barátod egyszer még ő mászik rá!Szerintem nem árt megvédeni ami a tied!
2009. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hogy lehet "Majdnem" megcsalni valakit? és miért nem hiszel neki? már megcsalt egyszer és eljátszotta a bizalmad?
2009. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Már nem azé, de őszinte rendes fiút mé lenne nehéz találni? Mer a lányok csodálkoznak rajta, hogyha a falubikájával összefekszenek, és 1 hét múlva már meg is csalja?... ebből meg levonják a következtetést, hogy mindenki ilyen..., aki nem ilyen, arra rá se néznek, mert az unalmas, mer nem volt 1000 barátnője, akiket meg 20000szer megcsalt vagy mi?
2009. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ja és még valami mi az hogy majdnem megcsalt? (20F)
2009. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jólvan ugylátom nem nagyon értitek a lényeget.. elég gyengeelméjűek vagytok,főleg a második válaszíró egy nagy s*ggfej!
2009. szept. 15. 11:17
 8/11 A kérdező kommentje:

a második válaszíró bekaphatja a brét, mert nem tudja mi a dörgés,és egyből szinte leugat..

az ilyen elbújhat az anyja p*csájába.. aki nem normálsi tanácsot ad,hanem itt ugat.. nyomorééék

2009. szept. 15. 11:19
 9/11 anonim ***** válasza:
És mi van a harmadikkal?
2009. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
azért te is elmehetsz ám a f...-ba.. nem tudtál megfogalmazni egy kérdést.. na mind1..
2009. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!