Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki évekig volt szerelmes reménytelenül? Meddig tartott? Találtál mást?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem csak ilyen időszakaim voltak 14 éves korom óta. Most 24 vagyok. Mindig 1-2-3 év szerelem egy olyan lányba, aki nem viszonozta, aztán lett valakim, akivel jól elvoltunk, de nem voltam szerelmes. Most megint eltelt 2 év, élem az életem..
2014. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én két évig voltam szerelmes az osztály ikerpárjának az egyikébe...KÉT ÉVIG. de én valoszinü nem jöttem be neki mert nem reagált vmi jól a "jeleimre". mindegy.. végülis elköltöztünk, azota nem lattam nem is beszeltem vele. de a költözés után még 1 évig tetszett...
2014. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gimnázium 9-10 -ben. Aztán mire végzős lettem, jött életem párja ;)


Ja meg általánosban is...akkor olyan kb. 3-4. osztálytól egészen 8.-ig :P

2014. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

13 evesen belezugtam egy sracba. 3,5 evig voltam oda erte, aztan elmondtam neki es ezzel lezartam. Nem lett belöle semmi, de igy legalabb tovabb tudtam lepni.

Azota is kb csak ilyen szerelmeim voltak. Bar az utolso par evben meg ilyen se...

23L

2014. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is általánosban 4 évig, aztán egy közepsuliba kerültünk, ott 1,5 évig tetszett még, aztán egy másik srácba zúgtam bele, két évig viszonzatlanul. Végül jött a szerelem egy sráccal, akivel majdnem 4 évig voltunk együtt. A szakítás óta képtelen vagyok szeretni bárkit is.
2014. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Woo-hoo, akkor a 4-5 éves reménytelen szerelmemmel még mindig én vagyok a listavezető, a legromantikusabb, a leg-reménytelenül-hűségesebb srác! Én nyertem :D
2014. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom sracok :(
2014. szept. 12. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem ne sajnálj. Része az életemnek, ez a múltam...gyakorlatilag ált. iskolás 4. óta egészen gimi 10.-ig mindig oda voltam halálosan valakiért...hiába..az első lány talán soha nem is tudta meg...a második igen...de az már kicsit keményebb volt :P Szóval, ez mind kellett ahhoz, hogy az legyen aki vagyok, mert a múltam határoz meg engem és téged és mindenkit! Talán ezek nélkül soha nem válok azzá akibe beleszeretett életem párja, és nem lennék most az az ember akit majd' 9 éve imád :)
2014. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen voltam, 3 évig tartott,de elmúlt amikor megismertem a barátomat :)
2014. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Akkor most jövök és megdöntöm a rekordot..8 év :DD
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!