Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen lányokra mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen lányokra mondjátok azt hogy aranyos?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az aranyos lányokra.
2014. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Akik kedvesek, és amolyan "bájosan szépek".
2014. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd írjam le az idealomat akkor : 14-16 év közötti, hosszú barna haj, barna szem, nap barnította bőr, alacsony termet, okos, kedves, szeressen beszélni, és legyen nagyon jó segge. Ha arra vagy kíváncsi kire mondanám azt hogy aranyos akkor arra aki ezeknek megfelel, sokat beszéltünk eddig, és egy húron pendülünk.
2014. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert rám a fiúk azt mondják hogy aranyos vagyok.
2014. szept. 12. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én olyan lányokra,akik aranyosan viselkednek,szóval nem az a..minden pénteken beb*szunk lányokra.

Aranyos arca van,szépen mosolyog.ilyesmi :)

2014. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Küldessz nekem egy képet? Megerősítésképp hogy aranyos vagy.
2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokták mondani de mikor azt mondja az egyik srác hogy ott hogy a barátnőjét értem akkor értetem meg miért mondogadta folyton.. :D
2014. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép, visszafogott, kislányos lányokra.
2014. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kis lányos lányokra, és az bejön nektek ??
2014. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlenül kislányos lányokra...rengetegen mondják folyton h olyan aranyos vagyok, akár egy perc ismeretség után is, meg volt akit teljesen kikészítettem ezzel hogy hogy lehetek ennyire aranyos, pedig most komolyan van h magassarkúban járok, bőrdzseki, farmer, a lényeg h nem is öltözködök kislányosan, meg nem viselkedek úgy, de állítólag olyanok az arckifejezéseim, a mozzanataim meg a mosolyom meg mit tudom én... ja meg állítólag az alakom is jó, igazából én magam sem értem miért vannak így oda az emberek
2014. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!