Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk (15-17)! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (15-17)! Ti járnátok egy 8-os (13-14 éves) lányokkal?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból :)

2014. szept. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és járnék 14 évessel, ha tetszene, és normális lenne. (nem viselkedne túl gyerekesen, stb.)
2014. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Én is 21 vagyok de nem járnék 14 évessel. Látom neked se volt még nagyon barátnőd ha 14 évessel járnál.
2014. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De volt, 15 és 23 éves is. Plusz közte is. A 23 már túl komoly volt nekem, valahol 18 körül van az ideális, de a 15 évessel is teljesen jól megvoltunk, tehát megkockáztatom hogy egy komolyabb 14 éves lánnyal sem lenne semmi probléma.
2014. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 11 éves vaok, lány.. pár napja feltetem itt 1 kérdést és rögtön rámirtak v 20an v még többen h.. pedig csak anyit kérdeztem + h hány lves korban vaok elég érett ahoz h elveszítsem.. és volt 40 éves is xddd
2014. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak neked tűnik idősebbnek, érettebbnek a 17 éves jelző, hidd el, ha annyi leszel, nevetni fogsz magadon, hogy azt hitted, ők milyen nagyok. Én 19 vagyok és pont ez volt velem a helyzet kb 16 évesen, tetszett egy 19 éves srác, és felnéztem rá mint a csillagokra, erre most meg, nem tudom sírjak-e vagy nevessek. Az életkor nem nagyon számít ha egyessel kezdődik.
2014. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!