Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok eltudnátok viselni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok eltudnátok viselni egy társat, aki szeret néha piszkálódni?

Figyelt kérdés
Néha csikizgetném, játékosan húzogatnám a haját, csipkelődnék, grimaszolgatnék neki stb. Ezek néha örömmel töltenének el és szeretem csinálni, de nem egész nap csak néha. Örülnék, ha valaki elfogadna így. Nem gond, ha néha ilyen vagyok és elmúltam 20 éves?
2014. szept. 14. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a lány ezt szereti. Ha nem, akkor nem.
2014. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én barátom is ezt csinálja és már 21..szóval elmegy de tényleg ne vidd túlzásba és a csipkelődéssel óvatosan mert pl az én kezem-lábam kék meg zöld lesz tőle
2014. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez sok kapcsolatban előfordul a csipkelődés az a fontos,hogy ne menj az agyára ezzel mert az idegesítő,volt már olyan,hogy komolyan berágtam mert nem hagyta abba
2014. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem.
2014. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!