Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel azért mert nagyon berúgott 1-2-szer?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy a saját lábán nem tudott megállni,csak pl annyit ivott hogy nagyon rosszul van,hányingere van.

2014. szept. 14. 14:09
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én lány vagyok ,de úgy gondolom, hogy az a pasi aki elhagyja a barátnőjét azért,mert berúgott sosem szerette igazán. NEHOGY MÁR CSAK A FIÚK IGYANAK,CSAK ŐK RÚGJANAK BE. Teljesen megérdemlik a lányok is, hogy néha néha átéljék a részegség élményét ,de csak finoman. Az tényleg undorító,ha egy lány a saját lábán sem tud megállni...

de az ,hogy iszik néha, és azért elhagyja a fiú, teljességgel igazszágtalan.

2014. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, és teljesen egyet értek az előzővel..nevetséges
2014. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán iszom, éppen ezért nem is igen bírom az alkoholt, arról nem is beszélve, hogy a kevés ivás miatt annyira a mértékkel (a saját határaimmal) se nagyon vagyok tisztában. Lehet, hogy amitől a másik még tök jól van, attól én már rosszul leszek, mert nem bírom.


A múltkor elmentünk pár szaktársammal megünnepelni a szakmai gyakorlat végét, meg hogy sikeresen túljutottunk rajta mindannyian, és ugyan egy korttyal sem ittam többet, mint a többiek, viszont ők bírták a piát, én meg nem.

Haza tudtam jönni a saját lábamon, de itthon bizony kidobtam a taccsot... A párom nevetve tolta oda a lavórt az ágy mellé. Másnap reggel már jól voltam, a párom egy kicsit megdorgált, hogy máskor jobban vigyázzak magamra és inkább ne igyak annyit, pláne ha tudom, hogy nem bírom, de ennyi. Reggelire még egy kis teát és pirítóst is készített nekem a macskajaj ellen, hogy ne háborogjon a gyomrom.


Mivel egyáltalán nem rendszeres, hogy alkoholt iszom, az meg aztán végképp ritka, hogy berúgok (sőt, az együtt töltött 5 évünk alatt összesen talán 2 alkalommal fordult csak elő, hogy pia miatt hánytam), ezért nincs is belőle gond. Nekem sajnos a kevés is megárt, ezért is iszom ritkán, de olykor szerintem mindenkivel előfordulhat ilyen eset. Ettől még az illető nem alkoholista, és nem is feltétlenül egy link alak. Szerintem emiatt butaság lenne szakítani.

2015. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!