Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elvagyunk egymás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvagyunk egymás nélkül is, akkor nem is szeretjük egymást? Miért gondolják sokan így?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok a párommal, és érzem h szeret, én is őt, de nem fojtjuk meg egymást, mindegyikünknek megvan a maga kis élete, elvagyunk egymás nélkül is, de mikor találkozunk, akkor nagyon tudjuk szeretgetni egymást. :) Heti egyszer találkozunk kb. Sokan azért találják furcsának ezt, mert csak pár percnyire lakunk egymástól. De miért baj ez, hogy megvagyunk egymást nélkül is? Miért gondolják, hogy ez azt jelenti, kevésbé szeretjük egymást mint azok, akik sülve-főve együtt vannak? Az előző kapcsolatom ilyen volt, mindig együtt voltunk, de nem mondanám h nagyobb volt a szerelem, mint most.

21/L


2014. szept. 14. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanebben a helyzetben vagyok én is. És pont ezen az oldalon próbálta nekem megmagyarázni egy kolléga, hogy valószínűleg nem szeretjük egymást. Nem bírom, ha valaki megfojt a szeretetével, törődésével. Számomra ez a hosszú kapcsolat titka.
2014. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokaknak ez furcsa, de ne törődj ezzel. Nem tartozol senkinek elszámolnivalóval a kapcsolatodat illetően, csak magadnak.

Nekem is furcsa, mert olyan, mintha távkapcsolatban élnétek, amit nem szeretek. De ha nektek jó, ki vagyok én, hogy ítéletet mondjak? :)

2014. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem heti 1 találkozás lófütyülő. nekem legalábbis.
2014. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok.Az a lényeg,hogy ti boldogok legyetek,másnak semmi köze a magánéletetekhez.
2014. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!