Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon hülyén néznénk ki egymás mellett?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon fehér bőrű világos hajú,szemű lány vagyok.Akivel pedig most randizgatok egy sötétebb bőrű (magyar) sötét barna hajú szemű fiú és a barátnőm azt mondta hogy hülyén nézek ki mellette.Szerintetek is hülyén nézne ki egy ilyen pár?

2014. szept. 5. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.....a barátnőd a hülye

Az lenne furi ha te 190 lennél a pali meg 170

2014. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2014. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Te nézel ki hülyén mellete? (Egoista)

Amm meg mit érdekel mások velemenye????

2014. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:

nem!

irigykedik ezért mondja szerintem

2014. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki nem sz4rja le, hogy mások mit gondolnak, ha szeretitek egymást?
2014. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeretitek egymást? Akkor nem lényeg.

Érdekel mások véleménye pl barátnőd? Miért neki nem mindegy?

Ha téged meg zavar ne járj vele. De ha ez a döntő ki milyen színű én elásom magam.

2014. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem és egyet értek a többiekkel, nem tök mindegy? Randizzatok, járjatok ha összejön és érezzétek jól magatokat, kit érdekel ki mit gondol?
2014. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ne a barátnődre halgass.
2014. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ne már! Hány éves vagy, hogy nem tűnik fel neked, hogy a barátnőd csak bele akar piszkálni a boldogságotokba?

Ha ti hülyén néztek ki, akkor mit szóljon a szőke nő, néger pasi páros? Vagy a molett nigériai nő és a német szöszi férje?

2014. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hófehér bőrű,sok helyen anyajegyes-szeplős barna (bár most szőkére szivatott) hajú srác vagyok,186 cm magas.Barátnőm mivel sokat guggolt kondiba eléggé csinos,ám barnabőrű, kreol...bőrtípusú pici cicis de irtó jó fenékkel rendelkező leányzó.Szerinted hogy nézünk ki egymás mellett,mert én valahogy lesz*rom :)
2014. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!