Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jövök be a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jövök be a lánynak, feladjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy zene tartja bennem a lelket ezzel kapcsolatban, még nem igazán ismer engem, és mondták is nekem, hogy ne csodálkozzak, mert nem elsőre fog belém szeretni, szerintetek maradjak kitartó?(nem nekem mondta, hogy nem jövök be neki, de nyilván számított rá, hogy vissza fogom hallani.)

2014. szept. 15. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg elhívni valahová, hátha ad egy esélyt arra, hogy jobban megismerjen. Ha nemet mond, akkor viszont ne lepődj meg, és akkor nem érdemes tovább foglalkozni vele.
2014. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne add fel, soha!!!
2014. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél egyértelmű, mondd meg neki, de ne legyél erőszakos. A szerelem nem olyan, mint a filmekben, ha semmi vonzalom, semmi szikra nincs, a kitartás nem segít. Tessék vállalni és mondd meg neki, hogy többet érzel. Lehet, hogy sikerül, de ha mégse, azt is el kell fogadnod. Elég kellemetlen tud lenni, ha valakin észreveszel valamit, akinek nincs esélye, de nem mer nyíltan lépni, és nem szokták venni a lapot, ilyenkor már várom, hogy mondja már ki, hadd zárjam le, ne reménykedjen feleslegesen, ha nem ért abból, hogy kerülöm. Ha kölcsönös, és egyértelmű, és semmi akadály nincs, nem érdekel, ha nem mer lépni, mert akkor lépek én.
2014. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!