Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom olyan "nem érdekel" típúsba csapott át?

Figyelt kérdés

Most úgy érzem, hogy nem érdekli a barátomat, hogy mi van velem.

Hiába kérdezgeti, olyan, mintha csak megszokásból kérdezné meg, hogy mi van velem. Régen is volt ilyen megérzésem, és MINDIG bejött.

Én megkérdezem, hogy hogy telt a napja, aztán ennyit ír: "Hosszú volt". Megkértem, hogy fejtse ki, erre ennyi:"hát unalmas". De hogy mit csinál, stb, semmit.

És az ilyen beszélgetések meg nem beszélgetések, hogy akármit írok neki, egy szavakba válaszol. Ha meg felvetem ezt, akkor nincs igazam....ilyenkor mit lehet tenni?


2014. szept. 15. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg unalmas napja volt... Vannak srácok, akik marhára nem tudnak miről beszélgetni, s lehet, megunt téged.

Keress egy másikat:)

Főleg, ha még 30 alatt vagy... határ a csillagos ég, esélyt kell adnod magadnak egy nem nyögvenyelős kapcsolatra:)

2014. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a megérzéseid mindig bejöttek, akkor most lesz másképp. Ha úgy érzed, hogy a barátodat nem érdekled, akkor dobd. Nem tudom milyen régóta vagytok együtt, de, akit nem érdekelsz, az úgy viselkedik általában a másikkal, ahogy a te barátod.


Úgyhogy a helyedben én elgondolkodnék a szakításon.


A korod sem derült ki a kérdésedből, de én úgy érzem, hogy fiatal vagy még, hogy egy olyannal legyen, aki magasról tojik rád.


24/L

2014. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit nyafogsz? xd
2014. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tény, hogy unalmas napja volt, de ahogy NAGYON nyaggattam egyből jöttek a mesélnivalói.

19 éves vagyok, majdnem három éves a kapcsolat. Többen mondták, hogy váltsak, csakhát szeretem és szeretném menteni a menthetőt.

2014. szept. 15. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszadó vagyok.


Hát nem tudom, mennyire jó az, ha egy pasiból harapófogóval kell kihúzni, hogy beszéljen. Tény, hogy a pasik nem annyira kommunikatívak mint a nők, de azért néha magától is beszélhetne 1-2 szót.

2014. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen fiatalon ennyire nyomi a kapcsolat, szerintem minél hamarabb ki kell lépni, ez egész életre úgysem perspektivikus, s akkor már jobb most, mint 2 év múlva..
2014. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább megkérdezi hogy vagy...

A legrosszabbak ezek az egyszavas válaszok.

Kezdeném én is őt hanyagolni.

Nekem ennek nem lett jó vége.

Ha érdekled keresni fog. Ha nem, nem kár érte.

2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!