Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudnak megbecsülni egy kedves, aranyos de csendes lányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de mégis 1 hónap után elhagynak a férfiak. Vagy egy pár randi után lekoptatnak. Az indokok közt az van hogy én túl jó vagyok hozzá. 23/l
2014. szept. 16. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én meg tudnék :p
2014. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Majd 10 év múlva az értelmesebbje megbecsül, de ez fordítva is igaz és már 100x volt ez a kérdés, ha megnézed a régi ilyen kérdéseket. Mert mindenkinek a rossz és vagány az izgalmas, sajnos ilyenek az emberek.
2014. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Én ilyen lány szeretnék magamnak egy egész életre...de szerintem aki nem tud ilyet értékelni az azért van mert ha ilyen a lány akkor csak nem mer szolni ha megcsalom..gondolja a fogyatékos pasi :DD
2014. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Igazuk van, jó vagy hozzájuk képest!

Örülj, hogy nem használtak ki. Mert azzal aki normális ezt teszik!

2014. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
A "túl jó vagy hozzám" az esetek túlnyomó részében valami egészen mást takar - de teljesen érthető, hogy nem örülsz, amiért igyekeznek nem megbántani.
2014. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt minden nap megkérdezned? Már unalmas!
2014. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd.. A bátyámnak volt egy kedves, aranyos, csendes barátnője. Női szemmel is helyes lány volt. Ha jól emlékszem olyan másfél hónapig jártak, majd a bátyám szakított vele, hasonló szöveggel, hogy "te jobbat érdemelsz mint amilyen én vagyok" Sajnáltam mert nagyon szerelmes volt a bátyámba, és engem kérdezett, hogy mi az oka a szakításuknak. Azt hitte új csaj jött a képbe, de nem így volt. Megkérdeztem a bátyámat, és azt mondta, hogy tényleg, kedves, aranyos volt, nem bántotta meg, nem igazán látott benne olyan nagy hibákat, de neki túl unalmas volt. Annyira csendes volt, hogy sokszor kínosan érezte magát bátyám a társaságában. Egyszerűen az kezdte zavarni, hogy alig beszélt még hozzá is. Csak akkor szólalt meg ha kérdezték (na jó, ezt én is észrevettem, hogy csak akkor beszélgettünk, ha én kérdezgettem) Bátyám néha úgy érezte, nem tud vele kommunikálni, mintha sosem tudott volna igazán lazulni...
2014. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én azt megbecsülöm azt akit kedvelek,szeretek.
2014. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Amíg így általánosítasz addig nem vagy sem kedves, sem aranyos, szóval megérdemled a sorsod! HÁHÁHÁH! >:D
2014. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
valoszinuleg unalmas szemelyiseg vagy, aki mellett az ember elobb-utobb az ongyilkossagra gondol.
2014. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!