Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem tudnak megbecsülni egy kedves, aranyos de csendes lányt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de mégis 1 hónap után elhagynak a férfiak. Vagy egy pár randi után lekoptatnak. Az indokok közt az van hogy én túl jó vagyok hozzá. 23/l
2014. szept. 16. 09:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mert az emberi kapcsolatok alapja a kommunikacio. Ha erre keptelen vagy, akkor az nem jo.
2014. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy kiderül, hogy nem is vagy kedves és aranyos, csak te gondolod ezt magadról!
2014. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A férfiak megtudják, a kisfiúk nem!
2014. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Éppen azért nem értem, mert beszéltem velük, én is hoztam fel témákat. Inkább nagyobb társaságban vagyok csendes.
2014. szept. 16. 10:15
 15/27 anonim ***** válasza:
#13-asnak igaza van, ha 23 évesként feltételezem a 23-as korosztállyal barátkozol...nos én inkább használnám a fiú szót a férfi helyett...főleg, hogy a mai embert a média oly mértékben retardált idiótává degradál, hogy sokszor még 30 éves emberek kapcsán sem beszélhetünk férfiakról vagy egyáltalán felnőttekről. Mert attól, hogy már fel áll neki és szőr nőtt a p**csére, attól még nem lesz férfi...pontosabban nem ettől lesz férfi.
2014. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miért, de mégis 1 hónap után elhagynak a férfiak."


Azok nem férfiak. Érdekes én nem tennék ilyet, mégsem találkoztam még olyan lánnyal mint te. Én pont az olyanokat becsülöm meg mint amilyen te vagy kérdező.

2014. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mert valljuk be elég unalmas. Én is ilyen vagyok, de tudom, hogy ez uncsi és próbálok tenni valamit tudatosan a dologért.


Gondolj bele a másik helyzetébe, hogy mit élhetett át melletted.


Pörgesd fel az életed kicsit, hogy legyen miről beszélni. Írj össze témákat, szedd össze a gondolataidat előre. És gyakorold a kommunikációt.


Szívesen kibeszélném velem a tapasztalatokat/hibákat mert én is hasonló cipőben járok. Csak most kezdek eszmélni, hogy nem biztos, hogy a másik fél a hibás. :D Szóval írj privátot ha gondolod.

2014. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
De mondom hogy velük beszéltem.
2014. szept. 16. 10:26
 19/27 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ mennyire vagy csendes, különben sokak számára ilyen az ideális lány. Az megint más kérdés, hogy te ilyen srácokat keresel.
2014. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
*milyen
2014. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!