Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek régen jártunk. Azóta már van valakije. Mit tudok csinálni? Ha nem is vissza szerezni de h. szorosabb legyen a kapcsink?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűha. Szerintem csak magadat kínzod, ha azon erőlködsz, hogy szorosabb legyen a kapcsolatotok, miközben már van valakije. Inkább próbáld meg elfelejteni. Tudom, nehéz, én sem a levegőbe beszélek...
2014. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogy felejtsem el őt?Barátság se ajánlott?Én ugy vagyok vele ha már ugy nem de mint barátok jóba lehetnénk.
2014. szept. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!