Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell "hülyíteni" valakit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell "hülyíteni" valakit? Eddig jó?

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek el ribizni, szidni. Nem tudjátok, miért teszem ezt, de a lényeg, hogy ő nem egy ártatlan fiú, akivel azért szórakozok, mert éppen ehhez van kedvem.


Eddig háromszor találkoztunk volna, először "elfelejtettem" elmenni, másodszor 30 percet késtem, a harmadik alkalommal pedig leléptem csak úgy, amíg ő kiment telefonálni az étteremből.

Aztán ma kérdezte, hogy csütörtökön nem akarok-e elmenni vele moziba és mondtam, hogy még nem tudom, programom lesz. Mikor kérdezte, hogy mi, rávágtam, hogy még nem tudom, de csak lesz valami. Erre csak nevetett és annyit mondott, hogy "jól csinálom, de úgyis az övé leszek, mint bárki más"...



Mit csináljak, hogy tudja, nem egy tapasztalatlan lánnyal van dolga? (Amúgy az vagyok, még csak nem is csókolóztam soha.)

Hogy szórakozzak vele?


17/L


2014. szept. 16. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán miért kell őt hülyíteni? Oké, lehet nem egy ártatlan fiúcska, de mi van ha épp most tért meg benne a borjú és szeretne egy komolyabb kapcsolatot!

Nem vagyok rossz májú de remélem ribizlikém veled is ezt fogja majd valaki tenni... :)

2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy vagy rosszmájú. :D:D

Igen, majd biztos pont most változott meg, 100%. Ez nem egy tündérmese drágám.

2014. szept. 16. 15:26
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy minek pazarolsz valakire ennyi időt, aki nem is érdekel, csak szórakozni akarsz vele. Tiszta időpocsékolás. Nekem biztosan nem érné meg ennyit foglalkozni vele.

Csak nehogy a moziba meg majd ő ne menjen el :D

2014. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Eddig nagyon jól csinálod. :D


Felesleges bántani a kérdezőt. Kettejük dolga. :D

19F

2014. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 csabika1971 ***** válasza:
100%

Ha gondod van vele mond meg a szemébe. De ne játssz vele, mert az galádság.

Ezzel ha ő valamikor valakit megbántott (mert gondolom azért lenne ez a bosszú), akkor most ezzel csak az ő szintjére süllyedsz.

Ráadásul nem tudhatod ő miket mesél ez miatt rólad, és annak kapcsán mi hírnevet szerzel. Mert ne hidd nem tudd ő is revánsot venni rajtad ha akar, főleg ha ilyen tapasztalatlan vagy.

2014. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem tündérmese, de neked meg elég gyerekes a viselkedésed... Inkább nőlj fel, vagy fordítsd a sok szabadidődet házi feladat írásra!!! Több hasznod van belőle.

Amúgy meg a srác sem hülye, látja, h te csak húzod az agyát, csak aztán nehogy téged hozzon olyan ciki helyzetbe, h elsüllyedsz szégyenedbe!

2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mert borzasztó nagy probléma lenne, ha nem jönne el a moziba. Max vásárolnék egyet, vagy beülnék egyedül.

Hogy heverném ki ezt a csalódást?!


Azt mesél rólam, amit szeretne. A számomra fontos embereket már elmarta mellőlem, a többi meg nem érdekel.


"fordítsd a sok szabadidődet házi feladat írásra"

Ezen jót mosolyogtam, ne haragudj. :)

Jó tanuló vagyok, nyelvvizsgákkal. Szerintem a maradék szabadidőmet nyugodtan tölthetem mással is, mint a tanulás.

2014. szept. 16. 15:34
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha arról a tipikus beképzelt "én vagyok a király és minden csajt felszedek" fiúról van szó, akkor szívassad csak, az ilyenek megérdemlik.

Ha így van, próbáld meg "leégetni" a barátai előtt. :)

2014. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Csak tudod, ezzel a baj, h te rohadtul azt hiszed, h a srác az erét vagdossa a viselkedésedtől, miközben nem, mert ugyan úgy élvezi és le se sz*rja mint ahogy te is. :) Csak aztán nehogy (ahogy az egyik hozzászóló is írta) neked legyen meg a hírneved,h milyen pénzéhes k**** vagy, aki elviteti magát ide-oda, fizettet ezt-azt aztán meg lelép... :) Te fogod húzni a rövidebbet, mert egy nőt előbb leírnak egy k****nak, ribinek. Egy pasinak meg lehet 100 nője, ott vághatja át őket ahol akarja, de rá semmit nem fognak mondani, sőt még pacsit is kap...
2014. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg fog dugni!
2014. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!