Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal eddig sose veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal eddig sose veszekedtünk, nem volt semmi probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezen a héten mindig megigérte hogy lejön hozzánk, én vártam minden este de nem jött. Mindig azt mondta utólag hogy közbe jött valami meg otthon maradt a telefonja. vagyis a héten hanyagolt. Tegnap este barátnőmmel találkoztam egy kávézóba és a párom pont a kávézó előtt megállt de még köszönni se jött oda. Hívni akartam de nem vette fel aztán írtam neki egy sms.t hogy ma találkozzunk 3kor, de erre nem reagál(t) semmit . Mit tegyek?
2014. szept. 13. 15:25
 1/5 RRR ***** válasza:
100%

várd meg amíg ő keres

és ekkor vond kérdőre,hogy mi a túró van

2014. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rémeket nem kell látni, de azért nekem ez furcsa... Mi sem lógunk egymás nyakán, hisz sok dolgunk van, de olyan még sosem volt, hogy ne köszönjön valahol, vagy egy hétig ne tudjam elérni..


Komolyan beszélgess el vele, és ha folytatódik, búcsúzz el.


2 éves a kapcsolatom, 19/L vagyok.

2014. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán képben van neki valaki más is.Ha nem keres,és a te megkeresésedre sem reagál,akkor menj el hozzá,és deríts ki az igazságot.Jogod van tudni,mi a pálya.
2014. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egyetértek. persze nem mindegy mi az előtörténet, mióta ismeritek egymást, milyen intenzitással találkoztok...

Ha csak rövid ideje ismeritek egymást, akkor ez az egész nagyon rossz jel. Ha már régóta, akkor esetleg valami félreértésről van szó...

2014. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellesleg mióta vagytok együtt? Mert ha ideírod, hogy 1 hónap, akkor ez egy masszív szakítás, gyáva módon.

Komolyabb kapcsolatot nyilván csak a legnagyobb parasztok zárnak le beszélgetés nélkül, de az ilyen 1-2 hónaposakat elég sokan így leépítik.

2014. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!