Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy megszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy megszeret enyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Van egy fiu 2hete ismerem még csak és tegnap azt mondta,hogy szeret.Lehetséges ez? Engem kicsit zavar mert félek,hogy csak azért mondja,hogy lefektessen. 4év van köztünk, szerintetek?
2014. szept. 16. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után már le akartam feküdni a barátommal. Szerintem őt sokkoltam a legjobban, a reakciójából ítélve (szűz volt), de pár menet petting után belement. Ez változó szerintem, hogy kinek mennyi idő kell és megértem ha óvatos vagy.
2014. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a pinád és a helyesírásod kell neki.

csokinyuszi

2014. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát én még várnék vele azért még pár hetet.. Lhet,hogy most is szeret már,de ha szeret akkor emg nem pár héten múlik úgyse.
2014. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ted Mosby?
2014. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!