Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyi ideig tart egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi ideig tart egy átlag szeretkezés a párotokkal?

Figyelt kérdés
Konkrétan az aktusra gondolok, az elejétől addig, amíg mindketten elélveztek, az utójátékot és előjátékot leszámítva?

2014. szept. 17. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

átl.: 10 perc

de ha több nap van egymás után, lehet 20-40 perc

2014. szept. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
5 p :)
2014. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

már meg akartam mérni egy párszor, de mindig elflejtem


nem túl sokáig, barátnőm hamar elmegy utána meg én is


ha iszok volt már olyan, hogy rendesen elfáradtam mire el tudtam menni

2014. szept. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
3 óra
2014. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előjáték sokszor már az aktus része, utójáték az meg max annyi hogy várjak egy picit míg kiélvezi, de nem ezen múlik. Ha asszony nagyon akarja akkor van, hogy elég neki 5-10 perc, de legtöbbször félóra-óra. Ha ő már elment nem szoktam sokáig húzni a dolgot elég szar visszatartani ilyen sokáig is. Annyira odáig vagyok érte, hogy akár egy perc alatt is el tudnék menni.
2014. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha zavartalanul együtt lehetünk 3 óra egyhuzamban :D

amúgy átlag egy vagy másfél óra... de szeretünk sokáig elmélyülni egymásban :)

2014. szept. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még sosem mértem le,de szerintem 10 perc körül.


A barátom diktálja az iramot,de nem is szeretnék több órán át folyamatosan szexelni.

2014. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 paradicsom31 ***** válasza:
Átlag 1-1,5 óra, de volt már, hogy több mint 2 óráig ment a dolog. Az 1. együttlét volt ilyen :D meg még pár, de ritkább. Ha 3-4 napig minden nap együtt vagyunk, akkor a 2 óra simán megvan :D
2015. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!