Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a volt párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a volt párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve nem vagyok együtt exemmel, mindig is szerettem, de egyre jobban és jobban hiányzik... Ő hallani sem akar rólam, pedig soha semmi rosszat nem tettem ellene. Tudom, hogy nincsen párkapcsolata sem. Akármikor írok neki akár facebookon, vagy máshol szóra sem méltat. Mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve.
2014. szept. 17. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit műveltél ellene? illetve vele?


Ok nélkül egyetlen ember sem teszi ezt.

2014. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy hagyjam békén, ő nem akar semmit tőlem, élni akarja az életét és én ebbe nem férek bele.
2014. szept. 17. 07:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy ő volt az amikor legnagyobb szükségem lett volna rá elhagyott. Anyukám halála után két héttel.
2014. szept. 17. 07:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy ilyen embertől?Lépj túl rajta kislány,menj pasizni! Férfire férfi a gyógyír;)
2014. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 Tudott egyáltalán arról, hogy meghalt a hozzátartozód?
2014. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 ev utan meg mindig zaklatod? Idegesito egy noszemely lehetsz.
2014. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szóra sem méltat, felejtsd el, keress valakit, akivel vígasztalódhatsz. Egyik exbarátnőm is ilyen, amikor szakítottunk azt mondta, hogy egyáltalán nem akar tudni rólam a továbbiakban, pedig nem csúnya szakítás volt. Törölt az ismerősei közül, még egyszer írtam neki a születésnapjára, nem válaszolt. Bele kell nyugodni.
2014. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled. Nekem is nagyon hiányzik a volt barátom, bár néha beszélünk. Olyankor jobb de úgyis tudom,hogy soha többé nem lehetek vele. Sokszor szomorkodok.

Mikor csak a kérdésed olvastam el, azt akartam írni,hogx keresd fel hátha.. de látom nem akar beszélni veled. Ha válaszra sem méltat akkor viszont próbáld meg elfelejteni, mert csak szenvedni fogsz... kitartást neked!:)

2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!