Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettenetesen hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetesen hiányzik a párom, annyira szeretnék vele lenni, szeretgetni őt, de messze van. Ti mit tesztek ilyenkor, mivel terelitek el a figyelmeteket?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást de most távol vagyunk (munka miatt, átmenetileg). Annyira de annyira hiányzik. :/

Mire gondoljak, mit csináljak hogy jobb legyen?

22/l



2013. szept. 13. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Mire gondolj? Gondolj apádraaaa
2013. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz filmet/TV-t, olvass könyvet/újságot. Vagy olvass itt kérdéseket és válaszold meg:) Most én is távol vagyok Tőle, és hiányzik. Tudom még ajánlani a Pinterest.com weboldalt, nagyon jó ötletek vannak ott, általában jó ideig leköt.
2013. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Èn is Pinterest-tel kötöm le magam + azon agyalok,hogy mivel lephetnèm meg,ha legközelebb talalkozunk.

Saját kèszitèsü ajandèkkal keszülök. Barkácsolok,olvasok,sètálok.

Kitartás! :-)

2013. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a sztori..

Én összevesztem ma vele. Na azt te ne tedd!

Keress valami jó könyvet, filmet így estére.

2013. szept. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi eleve távkapcsolatban élünk így sajnos minden nap nehéz de sokat dolgozom barátokkal vagyok netezek filmeket nézek stb..
2013. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsaitokat!

Már az is jót tett, hogy egyáltalán valaki foglalkozik ezzel az érzésemmel..

Megfogadom!

2013. szept. 14. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy roppant gyerekesen fog hangzani, de amikor én távol voltam pár napig a párommal, letöltöttem a sims-et a gépre. Na azzal annyira elvoltam, hogy véletlen felgyújtottam a lakást :D Na jó azért ennyire ne foglald el magad. Nekem is ezek jöttek be, filmek, zene, olyankor csináltam szépség napokat, arcmaszk meg szivacsos hajcsavaró éjszakára :D Napközben ugye a meló kötött le, ha tudtam szerveztem meló utánra valami programot, este meg fürdés, közben zenehallgatás, egy jó film aztán aludtam. De tudom, borzasztó nehéz, szörnyű érzés volt éjszaka lefeküdni egyedül és közben érezni az illatát az ágyneműn, de Ő távol volt. Nehéz sajnos :( Mióta vagytok távol egymástól? :(
2013. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban élünk 2 éve, de pár hónap múlva összeköltözünk. :) Csak addig olyan nehéz...:( 1 hete váltunk el, de már ez is olyan mintha 1 hónapja nem láttam volna. :(
2013. szept. 14. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!