Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérlek! Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi1994 kérdése:

Segítséget kérlek! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal már több mint 2 éve. És nem tudom néha mi van vele. Van két dolog amin mindig veszekedünk de azt nem részletezném. Csak az egyiket. Az pedig az hogy nagyon zavar hogy megnézni a lányokat előttem. Nagyon sokszor mondtam neki hogy ne csinálja mert nagyon zavar. De nem érti meg. És nekem tényleg nagyon rosszul esik.. Mondtam neki ha nem érti meg szakítok mert egyszerűen tényleg nem bírom. Pedig nagyon szeretem. Néha meg úgy viselkedik velem mintha nem is a barátnője lennék hanem valami haverja. Mikor veszekedünk kiabál mindig még akkor is mikor ő a hibás És olyanokat mond amit utána megbán de én nekem nagyon rossz.

Nem tudom. Érzem hogy szeret, de mégse.. Szerintetek miért van ez?


2010. jan. 19. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret igazán. Én barátom is néha megnézte a lányokat, aztán rájöttem, hogy a legjobb, ha együtt leelemezzük. :D Ugyanígy a srácokat (habár őket nem elemezzük, csak szorítja a kezem xD.) Kiabálás...néha talán belefér. De, ha ennyire bánt téged (mert ide le írod) akkor szerintem hagyd. Szakíts vele. Ha IGAZÁN szeret kopogtatni fog.! :)
2010. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Várom még a válaszokat!

2010. jan. 19. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég bunkó barátod van szerintem. Az én párom is megnézi őket, de csak hogy cukkoljon, mert én előbb észreveszem a plázacicát, és tudja h nézem...utána jót nevetünk rajta:))

Tudom, hogy hűséges és egyebek :)

Ha mondtad már neki és nem értette meg, akkor szakíts vele..figyeld meg, futni fog utánad.

2010. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszike de mi van akkor ha nem?

Mi van akkor ha nem akar utána velem járni?

2010. jan. 19. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ánis pipa lennék, nem szeret igazán. Sztem el kéne felejteni a fiút nehogy később már olyan szintre juss, h gyerek van és elhagy... most hülyeséget mondtam de érted a lényeget?! Szóval sztem a szakítás a megfelelő dolog. Főleg ha már szoltál neki.!
2010. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem. És nem tudom elhagyni akárhányszor mondtam már neki!
2010. jan. 19. 21:57
 7/9 anonim válasza:
A férfiak hűséget fogadtak nem vakságot tudom ez bunkón hangzik de szerintem mindenki megnézi a másik "portékáját".
2010. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22.01

oké, hogy megnézi, de ennyiszer a barátnője előtt? :s


Kedves kérdező,

ha nem, akkor az azt jelenti, hogy nem szeret igazán.Milyen kapcsolat az, ha csak Te szereted, és ő csak havernak tekint?

2010. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy érzem hogy annak tekint néha! Amúgy meg ha vele vagyok akkor nem nézem meg a pasikat! Meg alapból se! Nem nagyon érdekelnek! De nem is ez a lényeg! Nem tom hogy mi van vele!
2010. jan. 20. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!