Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom telefonján az előzmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom telefonján az előzményekben láttam, hogy a twoo oldalán volt. Mi ez? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
kérdezd meg tőle és ne piszkáld többet a telefonját
2014. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy közösségi oldal, de nem kimondottan társkereső. Tehát ne aggódj, és főleg ne nézegesd a telefonját.
2014. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
24%

Sok állszent f..asz!!Miért ne piszkálhatná?Ha nincs mit titkolni akkor mi a baj?Ha van,akkor meg milyen jogon veri át a másik?

Érdekes nálunk nem gond ez a telefon téma.Bármikor belenézhetünk egymáséba.

2014. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk meg van bizalom és privátszféra.
2014. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Párodnak oka van az aggodalomra, szólj neki.

Turkáló, vájkáló nőt messzire kerülni jó dolog.

2014. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vagy férfit
2014. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyan emberrel kell összejönni, kiben maradéktalanul meg lehet bízni. ;) Kutakodni gyerekes.
2014. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon titkos nem lehet, ha nem törölte az előzményekből.

Neked hogy esne, ha párod ellenőrizgetné telefonodat?


.

Helyedben nem törődnék ezzel, de nem is tennék említést, nem is tenném szóvá.

Párod -jogosan!- nagyfokú bizalom-hiánynak venné.

2014. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eszembe nem jutna turkálni a feleségem privát szférájában, ennek ellenére minden jelszavam nekem is megvan a fiókjaihoz és neki is az enyémekhez.


Igaz, mi beszélgetni szoktunk, nem pedig a másik cuccait suttyomban feltúrni, de hát van akinek el kell bsznia a magánéletét, úgyhogy csak rajta!

2014. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nincs igazatok!Szeretem őt,és fáj,hogy ezt találtam.Nem szoktuk rejtegetni egymás előtt a telwfonokat.Ha együtt élünk nincs ok amiért el kéne dugnunk.Azért nem tőle kérdeztem,mert nem akarok ok nélkül vádaskodni.Illetve ha van okom és beletrafálok valamibe,úgysem mondja el max óvatosabban csinálja majd.Lehet ma este megkérdezem mert nem birom ki,de lehet várok pár napot,hátha kiderül konkrét dolog a telefonjából.Kövezzetek meg.Minden esetre szeretem,és fáj,ha iserkedős oldalon járt... :(
2014. szept. 18. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!