Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, szeretitek a fingós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szeretitek a fingós pasikat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h általában össze vissza eszek minden vackot, csoki, cukor, ebéd, vacsora, gyümölcs, tejfélék, hagyma, stb... és ettől ki szoktak alakulni olyan állapotok , h akár egész nap v napokig folyamatosan (értsd kb 5 percenként) szellentek de olyan büdöset h még én is alig birok megmaradni. És olyan sok távozik belőlem h a szobában már fel se tud oszlani így folyamatosan érezni. :SSS
2014. szept. 13. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Persze,mindenki szereti az ilyen büdös parasztokat..:)
2014. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
erre mégis milyen választ vársz?
2014. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
szóval ezért nincsen barátnőm
2014. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, a legtöbb nő kedvenc előjátéka ha nem hogy az arcára fingassz hanem egyenesen a szájába fosol............MOST KOMOLYAN?????????
2014. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy ha ilyen, akkor menjen ki.
2014. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Lányoknak aranyos a puki, de nekik visszataszító
2014. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádják. Főleg, mikor a takarót ráhúzod a fejükre. Ha csajod fogcsikorgatásától nem tudsz aludni, tegyél egy csirkecombot a szájába míg alszik. Tesztelve. Tuti kéken-zölden kelsz reggel. :)
2014. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vegyél egy gasbustert, keress rá googliban.

csokinyuszi

2014. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én úgy nőttem fel, hogy a szüleimmel se eregettünk egymás orra alá szándékosan. Ha kicsúszott, kicsúszott, de ha volt alkalmunk arrébbmenni, akkor ott intéztük el a dolgot, diszkréten. Rám a szellentés csak nagy wc-zés előtt jön rám, így tudom, hogy olyankor el kell mennem a mellékhelyiségbe, és elintézem a dolgot, nem fingom tele a szobát. Ez a párkapcsolatomban is így van. Volt már egy 3 éves, de soha, egyszer sem hallottam őt eregetni, ahogy ő sem engem. Jelenleg egy féléves kapcsolatom van, itt sem volt még rá példa és számomra ez a normális. Természetellenesnek tartom azt, ha valaki egész nap, folyamatosan szellent. Egyébként az is utalhat egészségügyi gondokra, hogy elviselhetetlen a szaga. Ez semmiképp sem egészséges, és komoly emésztőrendszeri gondokra utalhat. Az össze-vissza zabálás sem feltétlenül kellene, hogy ilyet produkáljon. Nyilván ez egy olyan dolog, aminek nincs rózsaillata, bár velem fordult már elő sokszor, hogy egyáltalán semmit nem éreztem utána, mintha ki sem jött volna. De a túlságosan kellemetlen szag semmiképp sem jó jel. Keresd fel a háziorvosod, aki majd beutal a megfelelő helyre.
2014. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!