Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Ezek a dolgok gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ezek a dolgok gáz dolgok a szemetekben?

Figyelt kérdés

Ha valaki:


-Videojátékokkal játszik

-Képregényeket (is!) olvas

-Makettezik

-Másod éves az ELTE-IK-on

-Főleg Klasszikus és Crossover zenéket hallgat


Ezek gáz dolgok? Ha ezeket nem viszi túlzásba (kivéve az egyetemet) és úgy néz ki, ami az ideállotok, úgy is viselkedik, akkor járnátok vele?


A korotokat is írjátok oda... Előre is köszönöm!



2014. szept. 19. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, hogy van hobbija, nekem tetszene.
2014. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy a hobbijaid pussy-magnetek lennének, de ez még nem kizáró ok :D A zenei ízlésed meg kit érdekel? Mármint nem hiszem hogy volt már olyan a történelemben hogy egy csaj dobta a csávóját mert kiderült hogy klasszikus zenét hallgat.


És hogy érted hogy túlzásba viszed az egyetemet? Ott laksz?

2014. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem viszi túlzásba akkor igen :) 17/l
2014. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Még gimiben úgy néztek rám mint egy leprásra a zenei stílusom miatt :D Amúgy nem lakok az egyetemen, csak hát azzal nem tudok úgy néha "leállni", mint a hobbijaimmal. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek :)
2014. szept. 19. 08:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz dolgok ezek, ha nem ez az élete...

16/L

2014. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is maketteztem meg lanoztam az egyetemen, miközben klasszikus zenéket, elsősorban barokkot hallgattam.


És közben rengeteget tanultam, TDK-ztam, konferenciákra jártam, stb. és az orvosin azért akkoriban nem úgy mentek a dolgok, mint manapság az egyetemeken.


Aztán sosem volt gond a csajozással.

2014. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert mi baj lenne ezekkel, nem értem? :D
2014. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aki csak emiatt nem akar veled összejönni, azt nem is kell bánni! Számomra ezek egyáltalán nem lennének problematikus dolgok, mind mások vagyunk, Neked ezek a hobbijaid, zenei stílusod, és életed, ennyi. Szóval ha egyébként szimpatikus, rendes srác vagy és vonzódnék hozzád, akkor semmi akadálya nem lenne...

18/L

2014. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

-Videojátékokkal játszik - mint ahogy nagyon sokan mások, köztük a párom is.

-Képregényeket (is!) olvas - én is.

-Makettezik - érdekes hobbi.

-Másod éves az ELTE-IK-on - ööö... ezzel mi is lenne a probléma?

-Főleg Klasszikus és Crossover zenéket hallgat - a crossover az milyen?


Ezek alapján nem úgy tűnsz, mint aki minden hétvégén IHB buliban fetreng, ami pozitívum (: Szocializálódással hogy állsz? El lehet rángatni a hobbijaid mellől? (Mondjuk valami értelmes közös programra.) És mennyire leszel féltékeny, ha nélküled megy el a lány valahová? Bocs, csak eléggé otthon ülő típusnak tűnsz.


26/N

2014. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyetemista vagy, és lakok-ot írsz és ideáll-t két l-lel? Ugye tudod hogy nem lakok, hanem lakom, mert ikes ige.

Olyanokkal kell barátkozni, akik szintén komolyzene-kedvelők, akik meg furcsán néznek rád emiatt, azokkal nem kell törődni. Vagy próbáld megszerettetni a komolyzenét a többiekkel is. Hátha egy-két embernél bejön. Szóval ne törődj azzal, kinél lennél jó, kinél nem, hanem hozzád hasonlókkal próbálj megismerkedni.

2014. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!