Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőmmel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel együtt alszunk heti 3 4 szer az szerintetek sok?

Figyelt kérdés

Még tanulunk mindketten ő albérletes szoval általában nála szoktunk aludni. Szerintetek sok ez egy héten vagy ugiy attol függ hogy hogy alakul. Mert ő igényli ugyan.. mert volt h nem aludtam ott és reggel irta h milyen rossz volt.

ő 23 én 19



2014. szept. 19. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sok,szerintem normális! :)
2014. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakot leszámítva ez még kevés is! :-)
2014. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)))) köszi a válaszokat és szerintetek mennyi idő után mehetünk hozzánk is? Olyan fura lenne h kijövünk szüleim meg pl otthon vannak
2014. szept. 19. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális!!!!
2014. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akármikor mehettek hozzátok is. És jó nektek!!!! Dehogy sok :)


Legfeljebb annyi, hogy ha te még tanulsz, ő már nem, lehet neked több szükséged lenne otthonlétre hétközben, de ezt csak te tudod eldönteni.


Kapcsolati szempontból normális, és bár nekem is lenne lehetőségem rá:)

(Mindketten otthon élünk még)

2014. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!


Bárcsak én is ennyiszer aludhatnék a barátnőmmel, ha még nem költöztünk össze, hogy minden éjszaka együtt lehessünk. :)

2014. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és kivánom mindenkinek hogy mihamarabb legyen része benne mert tényleg a legjobb dolog valaki mellett felébredni..

hétköznap igen tanulás miatt fura még kicsit majd alakul talán

2014. szept. 19. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer azért szeretkezhetnétek is, elvégre erről (is) szólna a párkapcsolat. :/
2014. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az is van :)
2014. szept. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!