Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerkedtem meg a pasival."Eleinte" minden jól alakult,de most már egyre jobban úgy érzem hogy nem érdeklem. Bár felhív telefonon meg találkozgatunk is, de vhogy mindig csak akkor mikor épp neki jó.(felhív magához, de nem a szexelni, mert azt is ritkán csináljuk, azt is akkor amikor neki van kedve, .. én már nem is kezdeményezek :/ ) Akkor mire jó ez??!! Több időt is együtt tudnánk tölteni, de előtérbe helyezi a barátokat.

És maga az egész kapcsolat tisztára mint a langyos víz, ... az én meglátásom szerint. Más kapcsolataim nem ilyenek voltak az elején, illetve egy kapcsolat nem ilyen!!

Állítólag tartós kapcsolatai voltak, ... vagy én várok el túl sokat ennyi idő után, vagy csak úgy vagyok, akit leakaszthat a szögről ha nincsenek barátok.

Vagy akkor miért nem mondja hogy:ennyi volt! ?

Vagy neki ez a kapcsolat??


2014. szept. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem te vagy álmai nője szerintem ... A másik, hogy nem lett vele tisztázva, hogy most együtt vagytok-e, vagy nem! Ilyenkor van a langyos víz dolog. ...
2014. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mint egy szexkapcsolat.
2014. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1- azt gondoltam ezt nem kell megkérdezni, mert ha jól alakulnak a dolgok akkor egyértelmű, .... de mostmár érik a dolog! Ebből nem fog arra következtetni hogy engem jobban érdekel az a kapcsolat?


2- annyira nem szex kapcsolat, hisz írtam hogy nem azért hív fel magához hogy szexeljünk. Hogy értsd, mondjuk 10esetben 3-4x.

2014. szept. 19. 20:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!