Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha HIRTELEN szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha HIRTELEN szakítottak már veletek, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egyik nap még jól megvoltatok, aztán valamiért hirtelen szakítottak veletek. Ez miért volt?

Én pasi vagyok, és nemegy ilyet láttam már. Egyik héten még csók, 4 nap múlva szegény leányzó összetörten ült :( (oké, az egy speciális eset volt, mert egy másik lányért dobták, akkor meg azt nem értem, hogy tud egy pasi igy hazudni egy lánynak)


2014. szept. 19. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja..éppen ma dobtak..mert állitólag nem szeretem!

De igen..de ő jobban tudja..

2014. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ó igen, elfelejtettem: leirnátok, mennyi idő után?
2014. szept. 19. 23:52
 3/10 anonim ***** válasza:
1! hagyjad a piperkőc palikat, aztse tudják mit akarnak... nem azért, mert nem szeretted, hanem mert nem mutattad ki, amennyire neki kellett volna
2014. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ja,ahogy mondod..

Hát jó sok idő után..3 év

1-es voltam

2014. szept. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1,5 év után egy másik lányért.
2014. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fél év után egyik napról a másikra eltűnt, soha nem tudtam meg a miértjeit. Hónapokig marcangolt a dolog, nem tudtam elfogadni, hiszen nem kaptam magyarázatot. Nagyon a padlóra vágott. Azóta is érdekelne, hiszen ő volt a nagy szerelmem, de már sosem fogom megtudni, megszakított minden lehetséges kapcsolatot még neten is...
2014. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os..ez rémes..sajnálom..:(

1-es voltam.

2014. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 hónap után, egyik napról a másikra annyit írt sms-ben, hogy nem megy neki, családi gondjai vannak, ami miatt bunkózna velem blablabla... Szar kamu duma, rá 2 hétre loholt a nyakamba, hogy visszakapjon.


3 hónap után közölte, hogy összejött egy lánnyal.


6 hónap után, féltékenykedett egy régi barátomra, akinek csak a képét lájkoltam be.


1 hónap után, a barátnőmet akarta volna inkább választani.

2014. szept. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, remélem nem foglalkozol vele...
2014. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha még esetleg valaki nézi, én is leírom :D

Velem is egyik napról a másikra szakítottak, mindenféle előzmény nélkül, egy át szeretkezett éjszaka után...Az akkori barátom soha nem indokolta meg miért, talán ő se tudta megmondani. Utána még húzott egy darabig de nem békültünk ki. Mai napig azt mondom, hogy valami agyilag történt vele, és ezt komolyan mondom. Úgy tudtam (mivel ezt mondta) hogy külföldön fog élni, erre fél évre rá az egyik haverjától tudtam meg, hogy itthon van, és ők nem is tudtak róla, hogy ki akarna menni. Tudom szerint ő a mai napig abban a hitben él, hogy azt hiszem nincs az országban. Pár hónapja volt ez az eset egyébként, azóta nincs pasim, nincs is az egészhez kedvem...

2014. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!