Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm az exével dumal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm az exével dumal mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Bpontosabban facebookon néha, de bejelentkezve maradt a gépen es lattam hogy irta neki hogy elmehetnének bulizni egyet a regi szep idok emlekere..



Mit tehetnék ebben az esetben?

Nem tudja hogy lattam a facebookjat es nem is akarom hogy tudja ezt mert tök nagy bunkóság



24 evesek vagyunk es eggyutt lakunk 1 eve


2014. szept. 20. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én rögtön kirúgnám. !!! Bulizni ??? Hehe.
2014. szept. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Különlegescsajszi ***** válasza:
Nem mondanám meg neki,hanem megvárnám,míg elmennek! És azt is megvárnám,mikor elmegy a másik l.torral,és közben nekem meg ezt hazudja meg azt,hogy ide megy meg oda,oszt közben a k.nival találkozik.Kilesném,hogy mi történik köztük,és ha történne,(márpedig biztos történne),kirúgnám a p.csába a l.tor előtt!
2014. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem újra össze akár vele jönni . Szerintem beszélgess vele. Kicsit erről
2014. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem illik ilyet tervezi élettársi kapcsolat mellett, még akkor sem, ha tényleg csak beszélgetni akarnak. Akkor is csak úgy illene, ha téged is visz magával. De amíg nem ment el vele bulizni, addig szerintem fölöslegesen idegeled magad. Azért legyél résen! Ha elmondod neki hogy láttad az üzenetet, lehet innentől mindent letöröl és sose karad bejelentkezve, akkor meg sose fogod megtudni, mit csinál a hátad mögött. Csúnya dolog a kémkedés, de ha valóban megcsalni tervez, akkor jogos hogy kémkedsz.
2014. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jogos...egyelőre még csöndbe leszek..kivárok
2014. szept. 20. 08:16
 6/6 anonim válasza:
En a helyedbe mindig figyelnem a facejat ha bejelentkezve hagyja es rakerdeznek hogy pl.akkor amikor azzal a palival talalkozik mit csinal.es kovetnem is.ha ott lenne valami akkor odamennek es szakitanek a csajjal
2014. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!