Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már alig bírom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már alig bírom, hogy nem találkozunk a barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem de néha úgy érzem, hogy már nem bírom ezt az egészet.

Jelentkezett a diplomamentő programra, 240 órás tanfolyamra, az jövő júniusig tart. Erre jár heti 2x3 órát de ez mellett még csomó házit is kap amit meg kell csinálni plusz dolgozik is.

Konkrétan a héten 2 órát találkoztunk. Múlt héten 4-et.

Most így mi értelme? Én elleneztem a diplomamentő programot, mert legutóbbi nyelvvizsgáján is csak 4%-al csúszott meg. Simán feltudott volna készülni rá tanár segítségével. De most ezt már nem is tudja otthagyni. Végig kell járnia. Teljesen szétcsúszik az egész úgy érzem. Ha 2-3 hónapról lenne szó akkor azt mondom várok de június nem most lesz. Ráadásul június után meg készülhet a nyelvvizsgára még jobban. Talán jövő karácsonyra végez ezzel.

Annyira dilemmában vagyok, hogy mit kéne csinálni.

Ráadásul az fáj a legjobban, hogy tegnap és ma is éjszakás a munkahelyen. Szóval délelőtt alszik, délután hulla illetve tanul hétfőre. Hétfőn kedden nem ér rá, mert akkor meg szerdára csinálja a leckét.

Legalább 1 nap hétvégén a miénk lenne.

Szeretem de teljesen úgy érzem, hogy egyedül vagyok.

Jelenleg nem oldható meg, hogy összeköltözzünk. (pénzhiány)

22F


2014. szept. 20. 21:21
 1/2 anonim válasza:
Ha szereted ki tartasz mellette. Segíts neki tanulni :)
2014. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vorarlberna ***** válasza:
Ha szereted és ő is kitart melletted túléled, képzeld csak el a fordított helyezetet is, hogy neked lene sok dolgod ő meg egyedül lenne, és még dobna is, legyél ott mellette amikor teheted, a nehéz húzós részeknél meg főleg. Egydül meg...Van géped kockulj :D
2014. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!