Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallott majd három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott majd három nap múlva közölte, hogy többet nem akar látni. Miért?

Figyelt kérdés
Volt egy srác kb egy éve ismerjük egymást. először haverkodtunk aztán fél éve elkezdtünk randizgatni. Teljesen oda volt értem. Mindig mondta, hogy mennyire szeret velem lenni. Augusztus végén költöztünk egy városba és ő úgy tervezte akkor fordul majd komolyabbra a dolog. Egyik nap eljött hozzám elmondta, hogy szeret aztán lekapott aztán félbe szakítottak és nem tudtam vele tisztázni, hogy én mit érzek. Három nap múlva tudtunk találkozni legközelebb előtte a telefonban ugyan olyan kedves volt mint mindig és éreztem a hangján, hogy várja a következő találkozót. Mikor megjelent tök komor arccal közölte, hogy neki ennyi volt. Most ő elmegy. Azóta nem beszéltünk. De még most sem értem mi volt ez a nagy váltás amikor tudom, hogy ő végig komolyan beszélt. Sose láttam még senki szemében ilyen szeretetet mikor rám nézett és ez egyik napról a másikra elmúlt, pont akkor amikor az én érzéseim még erősebbek lettek...
2014. szept. 21. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja.
2014. szept. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem fogjuk tudni neked megmondani, max találgathatunk, de annak nincs sok értelme. De ha mégis ezt szeretnéd, akkor: szerintem valamit megtudott, vagy hallott rólad, és ezért. Nekem ez a tippem.
2014. szept. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet, h túl sok romantikus filmet néztem, de nekem erről az ugrott be, hogyott akkor szoktak ilyesmit tenni a szereplők, ha megtudják: halálos betegségben szenvednek...

szerintem mindenképpen hívd fel, kommunikálj vele, mert adós neked a magyarázattal. mondd meg neki, h te szereted, és kijár neked a magyarázat...

ha sikerül kiderítened, írd ki ide, vagy írd meg privátba az okot, mert nagyon érdekel

2014. szept. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még ha volt is oka a hirtelen visszalépésre, ritka bunkó dolog egyetlen szó vagy magyarázat nélkül tenni ezt. Legalább annyi lehetett volna, hogy ha már szerelemről beszél és önkényesen "lekap", akkor fél percet szánjon rá és mégis mondja el, mi a nagy melodráma oka.
2014. szept. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én tudok egy teljesen hasonló történetet, de ott én voltam a fiú. Nálam ez a fordulás azért történt, mert véletlenül megtudtam a lányról valamit. Konkrétan azt, hogy egy másik helyen "a másik titkos életében" szintén tartogat még valakit. Aztán fél évvel később kiderült hogy félreértettem a dolgot. Ő meg egyszerűen nem értette, egyik napról a másikra mért hagytam ott. Mégis csak érzett volna irántam valamit, akkor kapott észbe.


(Vagy bár kiderült volna, mert továbbra is titkol valamit, mint mindig, és sehogy sem lehet kiszedni belőle a teljes igazságot. Máig szerelmes vagyok belé, de megpróbálom elfojtani, mert ez így nem működik, hogy már azt sem tudom, ki is ő valójában. Nem szeretném többet megégetni magam, és nem fogom hagyni, hogy az érzéseimmel játszadozzon. Évek óta udvarlok neki, jól tudja, mit érzek iránta. Egyébként pedig pont hogy jóindulatú, őszinte, becsületes, szerény, kedves személyisége van, ami nagy ritkaság, de amíg nem tudom, kit v mit v mért takargat előlem, addig részemről nincs tovább ez a dolog.)


Szóval az egyik, hogy a fiú valamit félreérthetett veled kapcsolatban. A másik, hogy neki lett valami belső problémája önmagával, vagy családi ügy, betegség, mit tudom én... Amit nem bír elmondani neked. De ha igazán szerelmes volt beléd (ezt Te érzed), akkor az nem múlt el egyik napról a másikra.

2014. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak szórakozott veled.
2014. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!