Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer azt mondja másnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer azt mondja másnak, hogy ő (vagyis én) életem szerelme, úgy mutat be mint a szerelmét, másnak azt mondta, hogy azt nem mondja ki, hogy szerelmes, de akar engem. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Nekem mondja,hogy szeretlek,nagyon fontos vagy,és azért tettek alapján is éreztem ezt.
2013. okt. 18. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
óvoda....
2013. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet.:P
2013. okt. 18. 00:23
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyébként felnőtt emberről van szó. Sok mindennel összezavar...
2013. okt. 18. 00:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szégyell téged bizonyos ember előtt.
2013. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel az emberrel, ha jót akarsz nem kezdesz.
2013. okt. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő maga se tudja mit akar. Bizonytalan és ingatagok az érzései. Sok jót ne várj tőle. KOmoly kapcsolatot meg pláne ne. Nálunk is ez volt. 2 hónapig én voltam szíve szerelme, két nappal később meg kidobott mert már "nem érez semmit".
2013. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen igaz.
2013. okt. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!