Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbeestem, minden lány ilyen?

Figyelt kérdés
16 éves koromtól kezdve kezdtem el bulikba járni. Nagyon imádtam a diszkót, nem tagadom jó sokszor elég szépen néztem ki. Cigiztem és próbáltam "keményebb" dolgokat is. (de "csak" a cigire szoktam rá.) A szórakozóhelyeken ismerkedtem. Sikerem volt a lányoknál, viszont mindenki tudja az ottani lányok többsége milyen. Egészen 21 éves koromig űztem ezt a dolgot. Komoly kapcsolatom emiatt sose volt mert mindig az ilyen könnyen kapható lányokra utaztam. Igaz meg volt a vágy bennem a komoly kapcsolatokra. Miutám befejeztem a gimit és felvettek fősulira azt gondoltam ott majd találni fogok egy szép, okos, nem állandóan piáló barátnőt. Sajnos rá kellett jönnöm itt is olyanok a fiatalok, hogy mindig isznak, buliznak. Én sem akartam ebből kimaradni, így folytattam a dolgokat. Sikerült pár csaj csoporttársammal összejönnöm, de megint semmi komolyabb nem let. Aztán a 2. év közben hirtelen abbahagytam mindent. Már lassan 1 éve nem járok diszkóba, leraktam a cigit, jól tanulok a suliban. Az utolsó évemet kezdem most. A régi bulizó comboráim rám sem ismernek. Aztán az interneten megismertem egy lányt aki 28 éves és alsóba tanít. Találkoztunk párszor és arra gondoltam végre valaki. Ő kinőtte már az ilyen dolgokat és bár idősebb, de nekem pont egy ilyen nőre van szükségem. Aztán láttam, tegnap este látta amit írtam neki facen, de nem válaszolt. Nem csináltam belőle ügyet, máskor is volt ilyen. Aztán reggel láttom be van jelölve 3 képen, ahogy házibuliba van a barátnőivel. Nem is az bánt, hogy elment szórakozni, hanem az, hogy nem mondta el. A lányok soha nem növik a bulizós énjüket? Félre ne értsetek a fiúk se? Most teljesen kétségbeestem, hogy nekem is vissza kéne térnem a régi önmagamhoz? Nagyom nagyot csalódtam a lányban. 22f
2014. szept. 21. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is eleg haz, hogy tanar letere bulizgatni jar. MI lesz a kovetkezo? Lefekszik a diakjaival?
2014. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Ne térj vissza régebbi életstílusodhoz, az nem vezet sehova! És nem minden lány ilyen, csak rossz helyen kutakodsz :) 18/L
2014. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy buli nem a világ vége. Azért nem bulizós valaki, mert néha elmegy a barátaival szórakozni. És ha valaki tanár? Akkor már nem érezheti jól magát egészséges keretek között?
2014. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vicces elvárás részedről,hogy pusztán azért,mert tanít,zárkózzon be,járjon garbóban,és csak te létezz számára.Hogy pusztán azért,mert annyi idős,amennyi,legyen érett,asszonynak való típus,miközben még szinte te is gyerek vagy.Nem fogtad őt meg,van ilyen,de azért nem kéne teóriákat gyártanod.
2014. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából ezt részben a bűntetésem is a világtól, amiért olyan hülye voltam pár éve.
2014. szept. 21. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinted akikkel buliztál azok honnan jönnek? A marsról? Ha egy nő gondolkozna így mint te az mit mondana? Te nem bulizósan mentél olyan suliba? Nem ismerem a logikádat, de nem is akarom.
2014. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jol csinaltad. Bulizz meg legalabb 30 eves korodig, az alatt ugysincsenek normalis lanyok. Hidd el nagyon szerencsesnek mondhatod magad, amiert ilyen onfeledten kielhetted magad, en nem tettem mert balfsz vagyok es megbantam.
2014. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 éves koromban voltam utoljára (!) buliban. Utána volt egy 3,5 éves kapcsolatom, most pedig fél éve tart egy kapcsolatom egy nálam jóval idősebb férfival, mivel a saját korosztályomban a fiúk nagy része ugyanolyan, amilyennek te a lányokat leírod. Exem 28 volt, de még ugyanezt csinálta. A jelenlegi párom 38 éves, családra vágyik, nem bulizásra, és sokkal jobban megértjük egymást, mint pl. a főiskolás csoporttársaimmal, akik idiótának tartanak minden nőt, aki 30 éves kora előtt családot szeretne, ahelyett, hogy orrba-szájba dugnának (főleg velük, ugye), és "élnének". Mindenkinek más jelenti az életet, szerencsére nem vagyunk egyformák. Hozzád hasonló sráccal csak 1-2-vel találkoztam a főiskolán, és bár a hozzáállásuk, életszemléletük tetszett, számomra nagyon kevés a 2 év korkülönbség. Én 20 vagyok, de 30 alatti férfiakkal nem ismerkedem. Egyébként még a választottadhoz annyit hozzáfűznék - valószínűleg felelősségteljes, hisz kisgyermekeket tanít. De ha valaki szereti, az hadd engedjen már meg magának néha 1-1 bulis estét. Én nem ítélem el az ilyet, bár én nem járok el bulizni, de a szórakozás mindenkinek jár, kinek így, kinek úgy.
2014. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!