Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit csináljak hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak hogy ha átlagos kinézetű lány vagyok és csendesebb, ha nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Kedves, megértő vagyok, a fiúk mégis hamar otthagynak. Az okot el sem magyarázzák, csak egyszer lelépnek.
2014. szept. 21. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Segíthetek kideríteni az okot, ha érdekel.
2014. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a srácokat.
2014. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt aki azzal magyarázta hogy én túl jó vagyok hozzá.
2014. szept. 21. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne félj! Ha tényleg kedves és megértő vagy idővel biztos megtalálod a hozzád illő srácot!


24F

2014. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok a másik oldalon, halk szavú vagyok, társaságban inkább hallgatag. Kedvesnek és figyelmesnek érzem magam, mégsem vagyok egy nagy sikert halmozó. :/
2014. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden nap megkérdezed ezt...
2014. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Volt aki azzal magyarázta hogy én túl jó vagyok hozzá."


Elképzelhető, hogy úgy érezte jobbat érdemelsz tőle.

2014. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rosszul valasztod meg kivel allsz szoba.. En 16 eves koromba elkezdtem ismerkedni egy fiuval 3 evig tartott a kapcsolatunk, de kezdetkor 4 honapig gondolkoztam rajta, es kozos ismerosoktol erdeklodtem utana, hogy rendes-e. Utana kis kihagyas es most akivel jarok, es elkezdtem talalkozni ezzel is komolyabb a kapcsolatunk. Tehat en nem megyek el rogton randira, max. kozos programra, ahol legyen ot o is es kiismerem mielott elkezdek vele talalkozni. Te valaszd meg kivel mesz el randira, elotte ismerd ki es ha kozos hullamhosszon vagytok csak akkor talalkozz vele.
2014. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel :/
2014. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A következő dologgal magyaráznám:Minden kedves hasonló szituációban lévő embernek.Nézzetek körbe a mai világban,azzal a tudattal hogy,nagyszüleitek által tisztában vagytok vele milyen volt az Ő idejükben.Röviden,az emberek nagyja a züllésfelé halad egyre gyorsabban,akinek sarki életvitelű barátnője van majd az ismerősöknek is erre lesz igénye.A normálisakat pedig elhajtják,mert normálisak.:-)

szoboszlói srác voltam

2014. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!